ضرورت حمایت اجتماعی صنایع از حوزه سلامت

0

وزیر بهداشت از بیمارستان ۹۶ تختی شازند دیدن کرد و در خصوص ارتقای کیفیت هتلینگ و توسعه بخش ICU و تأمین تجهیزات این بیمارستان اظهار امیدواری کرد که با همکاری بیشتر رئیس سازمان تأمین اجتماعی این مشکلات برطرف شود.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی  به نقل از وب دا؛ دکتر سید حسن هاشمی صبح امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان ۹۶ تختی شازند در جمع خبرنگاران حاضر شد و با بیان اینکه ثروت و منابع استان مرکزی بسیار مناسب است، افزود: برای کاهش مشکلات بخش سلامت در کشور، برنامه های مناسبی وجود دارد.

وزیر بهداشت گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی استان مرکزی به ویژه در شهرستان شازند که در سلامت مردم تأثیر می گذارند با توجه به بافت کارگری و صنعتی ضرورت دارد حوزه هاي اجتماعی نیز مشارکت بیشتری داشته باشند تا خدمات و زیرساخت ها ارتقا پیدا کند.

دکتر هاشمی با تشکر ازسازمان تأمین اجتماعی به دلیل احداث این بیمارستان، خاطر نشان کرد: وزارت بهداشت در قالب طرح تحول نظام سلامت این بیمارستان را مورد حمایت قرار می دهد و علاوه بر استقرار چندین متخصص در این مرکز، تجهیزات مورد نیاز آن نیز تأمین خواهد شد.

وزیر بهداشت با بیان اینکه با وزیر رفاه در خصوص توسعه و تجهیز این بیمارستان صحبت خواهم کرد گفت: تخت های ICU و NICU و گسترش فضا و تأمین و تجهیزات نیرو نیز هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

دکتر هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تأکید بر لزوم ایفای نقش حمایت های اجتماعی در حوزه سلامت از سوی مجموعه هاي تولیدی و صنعتی اطراف شازند، یادآور شد: آنها می توانند به دولت در جهت ارایه خدمات مطلوب به مردم همکاری کنند و امیدوارم با کمک مسوولان استانی و شهرستان، فرصت های خوبی در اختیار این صنایع قرار گیرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید