طالبان محموله سلاح داعش را در جنوب “افغانستان” توقیف کرد

0

خبرگزاری میزان – رسانه‎‌های “افغانستان” از کشف و ضبط محموله سلاح متعلق به گروه تروریستی داعش در جنوب این کشور توسط طالبان در جریان درگیری میان دو گروه خبر دادند.

طالبان محموله سلاح داعش را در جنوب به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، منابع خبری در افغانستان اعلام کردند که افراد گروه طالبان افغانستان سه کامیون که حامل تجهیزات نظامی متعلق به گروه تروریستی داعش بودند را در جنوب این کشور توقیف کردند.
 
این محموله که روز شنبه هفته جاری از شهرستان “ناوه” ولایت غزنی به مقصد شهرستان “ارغنداب” ولایت زابل در حرکت بود از سوی افراد وابسته به گروه طالبان شناسایی و ضبط شده است.
 
“محمد وزیر جوادی” فرماندار شهرستان “شاه جوی” ولایت زابل در این باره گفت: این محموله سلاح‌ پس از درگیری طالبان و افراد گروه تروریستی داعش از سوی طالبان مصادره شده است.
 
وی گفت: تاکنون از میزان تلفات درگیری افراد وابسته به طالبان و گروه تروریستی داعش جزئیاتی در دست نیست.
 
جوادی تأکید کرد: هم اکنون 50 نفر از علما و رهبران قومی افغان در حال میانجیگری برای حل و فصل اختلافات موجود میان گروه تروریستی داعش و طالبان افغانستان هستند.
 
در حال حاضر حکومت افغانستان در مورد رد و یا تأیید خبر درگیری افراد وابسته به طالبان و گروه تروریستی داعش در مسیر شهرستان ناوه ولایت غزنی و ارغنداب ولایت زابل هیچ واکنشی نشان نداده است.
 
طالبان و گروه تروریستی داعش پیش از این نیز در برخی مناطق افغانستان با یکدیگر درگیر شده‌اند.
 
انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید
محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید