طبیعت زیبا، روز و شب در صفحه گوشی شما با Mountain Dandelions

0

طبیعت زیبا، روز و شب در صفحه گوشی
طبیعت زیبا، روز و شب در صفحه گوشی

طبیعت زیبا، روز و شب در صفحه گوشی شما با Mountain Dandelions

مقدمه:خب دوستان  Mountain Dandelions  یک لایو والپیپر بسیار زیبا و جذاب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید یک تصویر بسیار زیبا از طبیعت را در اختیار داشته باشید. با گیگر همراه باشید.

اکثر ما ساعت‌های زیادی در روز را مشغول کار با رایانه یا گوشی‌های موبایل هستیم و فرصت تماشای طبیعت خدادادی را از دست می‌دهیم. حتی ممکن است محل زندگی یا کار ما به قدری مدرن شده باشد که در چشم انداز آن خبری از مناظر سرسبز نباشد. Mountain Dandelions اپلیکیشنی بسیار جالب برای گوشی‌های اندروید است که یک لایو والپیپر زنده‌ی بسیار زیبا را از یک منظره‌ی بسیار جذاب در اختیار شما قرار می‌دهد که متناسب با ساعت محلی شما تغییر می‌کند. این حرف به این معنا است که روز و شب در لایو والپیپر Mountain Dandelions معنا خواهد داشت و اگر ساعت ۱۰ صبح به تصویر گوشی نگاه کنید یک روز آفتابی را خواهید دید و اگر زمانی که صفحه‌ی گوشی را روشن می‌کنید ساعت ۱۰ شب باشد با هوایی تاریک و خودنمایی نور مهتاب مواجه خواهید شد. اگر از افرادی هستید که در ابتدای متن به آن‌ها اشاره کردیم این اپلیکیشن می‌تواند مانند یک نعمت جذاب برای شما عمل کند تا دریچه‌ای باشد بین شما و مناظر و هوای بیرون که باعث می‌شود تعامل و درک بهتری از گذر زمان داشته باشید. مطمئنا بسیار زیبا و دلنشین خواهد بود وقتی که همزمان با طلوع یا غروب خورشید، وقتی به صفحه‌ی موبایل نگاه می‌کنیم نیز بتوانیم از حال و هوای بیرون با خبر باشیم. این ویژگی به صورت انتخابی در اختیار کاربران قرار گرفته است و اگر تمایلی به تغییر روز و شب همزمان با ساعات محل زندگی خود نیستید می‌توانید آن را در حالت “تنها روز” یا “تنها شب” قرار دهید.

طبیعت زیبا، روز و شب در صفحه گوشی
طبیعت زیبا، روز و شب در صفحه گوشی

Mountain Dandelions از افکت‌های تصویری بسیار جذابی نیز برخوردار است که در کنار موضوع اصلی برنامه، منظره‌ای چشم نواز را به وجود آورده‌اند. برای مثال با هر لمسی که روی صفحه‌ی نمایش انجام می‌دهید شاهد قاصدک‌های بسیار زیبایی خواهید بود که حال و هوای رومانتیک و زیباتری به منظره می‌بخشند. این افکت‌ها در تنظیمات برنامه قابل تغییر خواهند بود و می‌توانید برای مثال روی نوع قاصدک‌ها نیز مدیریت کامل داشته باشید. فعال کردن لایو والپیپر طبیعتا مصرف باتری را نسبت به حالت عادی بالاتر خواهد برد اما جایی برای نگرانی نیست چرا که به لطف بهینه شدن این برنامه فعال بودن آن تغییر محسوسی در زمان اتمام باتری به وجود نمی‌آورد.

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای موضوع جدید  طبیعت زیبا، روز و شب در صفحه گوشی رسیدیم,  گوشی‌های قدیمی نیز ممکن است در هنگام اسکرول بین صفحات Home Screen با لگ‌هایی مواجه شوند که می‌توانند از طریق تنظیمات و با غیرفعال‌سازی برخی ویژگی‌ها، اجرای روانی را حتی در گوشی‌های قدیمی به ارمغان بیاورند. Mountain Dandelions در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است که در نسخه‌ی پولی به امکاناتی همچون تنظیم خودکار روز یا شب بودن تصویر زمینه بر اساس ساعت گوشی و وجود ۲ وضعیت زمانی اضافه مانند بعدازظهر اشاره کرد. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید