طراحی سامانه تاییدیه تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی

0

معاون آموزش وارزشیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: سامانه‌های تایید تحصیلی و اصالت مدارک در جهت تسریع در روند اعطای دانشنامه‌های فارغ التحصیلان این دانشگاه راه اندازی شده است.

محمدرضا علایی معاون آموزش وارزشیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  با اشاره به سامانه های طراحی شده در این دانشگاه اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم و تحولی این دانشگاه در حوزه دانش آموختگان و دانشجویان راه اندازی سامانه‌های الکترونیکی با هدف ارائه تسهیلات هر چه بهتر این دانشگاه است.

وی ادامه داد: سامانه‌های تاییدیه تحصیلی، اصالت مدرک دانشنامه، استعلام الکترونیکی آنلاین مدارک برای تسریع در روند کاری شورای آموزشی و بررسی  موارد خاص پرونده‌های این دانشگاه طراحی شده است. 

معاون آموزش و ارزشیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص سامانه شورای بررسی موارد خاص گفت: در قسمت‌‌هایی از آیین نامه دانشگاه علمی کاربردی قوانین و مقررات آموزشی در رابطه با فرآیند تحصیلی دانشجویان دستوری نمی‌تواند صادر کند که این شورا به عنوان بالاترین سطح اختیارات در مورد مسائل مختلف آموزشی حق تصمیم گیری را دارد.

علایی تاکید کرد: سامانه‌های طراحی شده به عنوان پلی بین وزارت علوم، دانشگاه علمی کاربردی و دانش آموختگان است تا در زمان صدور دانشنامه از طریق امضای تفاهم نامه با سازمان ثبت احوال و دیگر ارگان های ذیربط اعطای مدرک با سرعت بیشتری صورت بگیرد.

وی یادآور شد: دانشگاه علمی کاربردی در جهت ایجاد تسهیلات بیشتر به دانشجویان سامانه تایید مشخصات فردی را با همکاری سازمان ثبت احوال طراحی کرده است.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید