طرحی مفهومی از گلکسی S7 Edge

0

collage galaxy s7

گوشی هوشمند  Galaxy S6 Edge شباهت بسیار زیادی با طرح کانسپت خود دارد و در واقع، طرح اولیه آن بسیار آینده نگرانه بوده است؛ اما تصاویر سه بعدی که توسط وبسایت 3Dfuture منتشر شده از طرح اولیه Galaxy S7 Edge، پا را یک قدم فراتر گذاشته و هر چه بیشتر ما را به آینده سوق می‌دهد؛ همچنین، تغییرات جسورانه در طراحی و تغییر جهت خمیدگی، این اسمارتفون را بسیار زیبا و دوست داشتنی ساخته است!

galaxy-s7-edge-concept-8-1280x853

مهمترین تفاوت در طراحی این اسمارتفون نسبت به نسل قبلی خود، نحوه قرارگیری حاشیه‌های صفحه نمایش است؛ به صورتی که تغییر جهت خمیدگی، از لبه‌های کناری، به لبه‌های بالا و پایین دستگاه بوده که به آن یک حالت ذوزنقه‌ای جذاب بخشیده  و برداشتنش از روی یک سطح صاف، مانند میز هم آسان‌تر است!

galaxy-s7-edge-concept-2-1280x853

 3Dfuture،  گوشی هوشمند Galaxy S7 Edge را در برابر آب مقاوم می‌داند و پورت آن را با کاور پوشانده است؛ البته به دلیل پشتیبانی این دستگاه از تکنولوژی شارژ بی‌سیم، نباید نگران باز و بسته کردن دایمی پورت باشید!

galaxy-s7-edge-concept-6-1280x851

ممکن است این طرح به مرحله ساخت نرسد، اما بسیار زیباست و دوست داریم پرچمدار خمیده سال آینده سامسونگ، به این شکل باشد که در این صورت، طراحی این سری به سمت جدیدی هدایت می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید