طرح‌های پژوهشی قرآنی تسهیلات قرض الحسنه دریافت می‌کنند

0

رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهشی و آموزش عالی قرآنی کشور گفت: به پایان نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی قرآنی تسهیلات قرضه الحسنه میلیونی پرداخت می‌شود.

خوش منش رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور در گفتگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی  گفت: هم اندیشی مدیران گروه‌های آموزشی قرآنی، گامی در جهت توسعه آموزش عالی قرآنی، هم فکری برای برنامه ریزی‌های کلان و ایجاد تعامل دو سویه بین صف و ستاد است.

وی از حمایت پایان نامه‌های منطبق با اولویت‌های پژوهشی مطالعات قرآنی و اعطای تسهیلات بانکی به آنها در راستای برنامه‌های ملی و بین‌المللی پژوهشی و آموزش عالی قرآنی خبر داد و تصریح کرد: حمایت از فعالیت‌های قرآنی اقدامی است که هم اکنون در حال اجرا است و از پایان نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی قرآنی که به توسعه نظام سازی قرآنی کمک کند تا سقف 200 میلیون ریال تسهیلات قرضه الحسنه پرداخت می‌شود.

خوش منش خاطر نشان کرد: با تکیه بر حمایت‌های مادی و معنوی،  انتظار داریم با ایجاد وحدت نظر و عزم عمومی بین سرگروه‌های رشته‌های قرآنی و صاحب نظران مطالعات میان رشته‌ای قرآنی برای نقش آفرینی در نظام توسعه فرهنگ قرآنی، اقدامات جدی انجام دهیم.

لازم به ذکر است: آیین نامه حمایت از طرح‌های پژوهشی و پایان نامه‌های قرآنی و دستور العمل‌ اعطای تسهیلات در سایت وزارت علوم در دسترس است.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید