طرز تهیه ساندویچ موزارلای گریل شده

0

گیگر :

به گزارش ایران ناز ساندویچ موزارلای گریل شده همان طور که از اسمش پیداست، پر از پنیر می باشد. طعم دهنده هایی مانند آویشن و خامه مزه ی خوبی به آن می دهد. ساندویچی لذیذ، با طعم فوق العادۀ موزارلا و برگ آویشن تازه که طعم به یاد ماندنی را دارد.

 

مواد لازم:

 

450گرم پنیر موزارلا
۸ عدد نان ساندویچی
۳ عدد تخم مرغ
۱ پیمانه خامه پر چرب
۱ قاشق چای خوری برگ آویشن
۱ قاشق چای خوری نمک
۱ عدد جوز هندی
۱ پیمانه روغن زیتون
۲ قاشق چای خوری کره

 

طرز تهیه ساندویچ موزارلای گریل شده

 

طرز تهیه:

 

برای درست کردن این ساندویچ خوشمزه ابتدا موزارلا را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید، هر کدام تقریباً به اندازه 7 تا 10 سانتی متر. موزارلاها روی 4 برشِ نان بگذارید. با تکه های دیگر نان آن ها را ساندویچ کنید. گوشه هایش را جدا کنید تا مربع های 10 سانتی متری ایجاد کنید.

 

در یک کاسه، تخم مرغ ها را هم بزنید. خامه، برگ های آویشن، نمک و جوز رنده شده را اضافه کنید و تا زمانی که کاملاً مخلوط شوند آن ها را هم بزنید.. در یک ماهیتابه، 2 قاشق سوپخوری روغن زیتون را روی شعله زیاد گرم بکنید. یک قاشق سوپخوری کره را اضافه کنید

 

طرز تهیه ساندویچ موزارلای گریل شده

 

تا زمانی که داغ بشود. 2 عدد از ساندویچ ها را داخل مخلوط تخم مرغ بگذارید و بیرون بیاورید و داخل ماهیتابه قرار دهید.. اجازه بدهید حدود 2 دقیقه سرخ شود تا طلایی شود، سپس آن را برگردانید و رویِ دیگر آن را هم سرخ کنید تا قهوه ای بشود.

 

ساندویچ ها را در ظرف دیگری بگذارید و همین فرآیند را با 2 قاشق باقیماندۀ روغن زیتون، 1 قاشق کره و 2 ساندویچ انجام بدهید. ساندویچ ها را نصف بکنید و بلافاصله سرو بکنید.

 

طرز تهیه ساندویچ موزارلای گریل شده

پاسخ دهید