طعنه معاون سیما به بازیگران مهاجرت کرده

0

گیگر:

پورمحمدی: بالاخره مشکل مالی صدا و سیما هم حل می‌شود و وضع این گونه نمی‌ماند.

معاون سیما موضع تلویزیون را در قبال همکاری هنرمندان ایرانی با شبکه‌های ماهواره‌ای بیان کرد.

به گزارش بولتن نیوز،علی اصغر پورمحمدی  گفت: اول از همه این خود هنرمندان هستند که انتخاب می‌کنند؛ چراکه ما نمی‌توانیم در این زمینه کاری کنیم. هر کسی می‌تواند به هر جایی برود. در نهایت نهادهایی که مسوول این کارها هستند باید تصمیم‌گیری کرده و این تصمیم‌ها را اجرایی کنند.
معاون سیما در عین حال گفت: تردیدی نیست که ما در حال حاضر با بحران گسترده‌ای در تلویزیون مواجه هستیم و کم کاری وجود دارد و باید عده‌ی زیادی جمع شوند و این مشکل را برطرف کنند. اما اگر بازیگر یا هر فرد دیگری با این شبکه‌ها همکاری کند، دیگر از همکاری با او معذور می‌شویم. بالاخره مشکل مالی سازمان صدا‌و ‌سیما هم حل می‌شود و وضع اینگونه نمی‌ماند.
به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در بیست‌و‌یکمین نشست مطبوعاتی‌اش با خبرنگاران درباره موضع ارشاد در قبال همکاری هنرمندان با شبکه‌های فارسی زبان ماهواره‌ای توضیحاتی را ارائه داد.
نوش‌آبادی هشدار داد: هرگونه همکاری، ‌تماس، مصاحبه و ارسال آگهی به شبکه‌های ماهواره‌ای چه رادیو و چه تلویزیون، به ویژه شبکه‌های معاند، ممنوع و تخلف است و هنرمندان باید مراقبت کنند که بی‌جهت آب به آسیاب دشمن نریزند؛ چراکه تخلف محسوب می‌شود، حال این تخلف چه در تبلیغات هنری، صنعتی و سایر بخش‌ها باشد، در هر صورت ممنوع است.

منبع:بانی فیلم

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید