عاقبت سایت‌های YIFY‌ و YTS

0

گیگر :

علاقه‌مندان به سایت‌های دانلود تورنت با سایت‌های YIFY و YTS آشنا هستند و می‌دانند طی هفته پیش این سایت‌ها از دسترس خارج شدند؛ اما این خبر این افراد را خوشحال نخواهد کرد.


طبق گزارش سایت TorrentFreak، سایت YIFY یکی از محبوب‌ترین آپلودکنندگان تورنت در جهان و وب‌سایت مربوط به آن یعنی YTS برای همیشه تعطیل شدند. وب‌سایت YTS از یک هفته پیش از دسترس خارج شده بود و علاقه‌مندان به آن نگران بودند که این موضوع همیشگی باشد. حالا منابع مطلع و آشنا با این موضوع به سایت TorrentFreak گفته‌اند YIFY و YTS دیگر وجود نخواهند داشت.

 


این سایت می‌گوید: «امروز ما می‌توانیم بگوییم این حکومت به پایان رسیده است. همان‌طور که اوایل هفته جاری پیش‌بینی می‌کردیم، YIFY و YTS برای همیشه از دسترس خارج شدند. وب‌سایت ما جزئیات دقیقی از منابع موثق به دست آورده؛ اما از ما خواسته شده این اطلاعات را فعلاً منتشر نکنیم. با این حال، منابع ما تأیید کردند که این تعطیلی همیشگی است».
وب‌سایت YTS که روزانه ۱ میلیون نفر بازدیدکننده داشت، جدیدترین فیلم‌ها را با کیفیت ۱۰۸۰ و ۷۲۰ بلوری ریپ به نمایش می‌گذاشت. ۲ سال قبل سایت YIFY طی مصاحبه‌ای که با سایت TorrentFreak‌داشت، محبوبیت خود را مدیون انسجام، سایز کم فایل‌ها و توجه به جزئیات می‌دانست. این وب‌سایت افزود: «من فکر می‌کنم این موضوع مهم است؛ زیرا مردم ثبات و اعتماد به آنچه دانلود می‌کنند را دوست دارند. ما با اضافه کردن انسجام به سایز معقول فایل‌ها، جایی را در این جامعه پر کردیم که ظاهراً به شدت به آن نیاز بود».

 

cover

پاسخ دهید