عاق والدین بدلیل حمایت از گولن

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از العالم، خانواده ” انس کانتر ” بازیکن 24 سالۀ باشگاه بسکتبال اوکلاهاما سیتی ثاندر آمریکا فرزند ورزشکار خود را به علت حمایتش از فتح الله گولن رقیب تبعیدی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه، طرد کرد.

انس در صفحه خود در توییتر نوشت: من در سن 24 سالگی مادر، پدر، برادر و همه خانواده ام را از دست دادم. خویشاوندانم نمی خواهند که بار دیگر مرا ببینند. من مادر، پدر، برادر و همه خانواده ام را قربانی حرکت کردن در مسیر استاد خود (گولن) کردم.

انس افزود: جنبش “خدمت” هزاران نفر مثل انس دارد که آنها هم مثل من شاید خود را قربانی جنبش خود بکنند.

انس 113 کیلوگرم وزن و 2 متر و 11 سانت قد دارد، اعلام کرد: نام من از این پس انس گولن است!

انس در شهر زوریخ سوئیس متولد شده است و بین سال های 2011 و 2015 در باشگاه بسکتبال یوتا جایز سپس در باشگاه اوکلاهاما سیتی تاندر خوب درخشیده است.

هاکان شوکور بازیکن سابق تیم فوتبال ترکیه که هم اکنون در آمریکا زندگی می کند نیز همچون انس به علت حمایتش از گولن تحت پیگرد دولت اردوغان است.

شوکور که سریع ترین گل تاریخ مسابقات فینال فوتبال جهان را در کارنامه خود دارد، به اتهام توهین به اردوغان، غیابی، محاکمه شده است.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید