عاملان ترورهای هدفمند در “کراچی” دستگیر می‌شوند

0

خبرگزاری میزان – تکاروان ارتش پاکستان اعلام کردند: در مراحل بعدی عملیات پاکسازی تروریست‌ها از کراچی عاملان ترورهای هدفمند به ویژه کسانی که در ترور افسران پلیس، وکلا و شاهدان عینی جنایات مختلف دست دارند، دستگیر می‌شوند.

عاملان ترورهای هدفمند در به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از داون، تکاوران ارتش پاکستان در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کردند: در مراحل بعدی عملیات پاکسازی تروریست ها از کراچی عاملان ترورهای هدفمند به ویژه کسانی که در ترور افسران پلیس، وکلا و شاهدان عینی جنایات مختلف دست دارند، دستگیر می‌شوند.
 
در ادامه این بیانیه آمده است: مردم در صورت اطلاع داشتن از محل اختفای عاملان ترورهای هدفمند می توانند با ارسال اس ام اس به شماره 1101 موضوع را به تکاوران ارتش اطلاع دهند.
 
بر اساس این بیانیه تکاوران ارتش در مرحله بعدی عملیات پاکسازی کراچی از پلیس و نیروهای امنیتی نیز کمک می‌گیرند. عملیات پاکسازی کراچی از سپتامبر سال 2013 با هدف ریشه‌کن کردن گروه‌های مافیایی و تروریست ها آغاز شد که در مرحله اول آن گروه‌های تروریستی منطقه لیاری متلاشی شدند.
 
در مارس سال جاری بعد از کشته شدن بیش از 40 مسافر یک اتوبوس در منطقه «صفوره گوت» کراچی رهبران نظامی و سیاسی پاکستان با گسترش عملیات نظامی در این شهر موافقت کردند.
 
گروه‌های تروریستی منطقه لیاری در 50 عملیات تروریستی دست داشته‌اند و این در حالی است که برخی گزارش‌ها از وابستگی گروه‌های تروریستی کراچی به طالبان پاکستان خبر می‌دهد.
 
بعد از عملیات ارتش در مناطق قبایلی شبه نظامیان طالبان با مخفی شدن در برخی نقاط کراچی موجب تشدید ناامنی در این شهر شدند.
 
انتهای پیام/

خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید
محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید