عبور پرسپولیس از تونل وحشت؛ آیا از پیچ آخر هم به سلامت می‌گذرند؟

0

ورزش > لیگ برتر – سرخ‌پوشان پایتخت این فصل، دچار انواع و اقسام مشکلات شدند و به نوعی داخل یک تونل وحشت فرو رفتند.

علی کربلایی – خبرگزاری خبرآنلاین؛ مشکلات پرسپولیس از پیش از آغاز فصل شروع شد. زمانی که هر اسمی برانکو می‌داد، نام دیگری جذب می‌شد و از لیست اول و دوم برانکو تقریبا هیچ بازیکنی به تیم پرسپولیس نپیوست. اما سرمربی باتجربه کروات، بدون ایجاد حاشیه، از این سراشیبی سخت عبور کرد.
زمانی که لیگ شروع شد، عجیب ترین اتفاقات برای پرسپولیسی‌ها رخ داد. اشتباهات زنجیره‌ای و کشنده داوری امان این تیم را همان چند هفته اول برید. بی دقتی مهاجمان تیم هم باید به این اشتباهات اضافه کرد. ماحصل این اتفاقات این شد تیمی که هر مسابقه 5 – 6 موقعیت مسجل گل‌زنی را از دست می‌دهد، به انتهای جدول بچسبد. مصدومیت بازیکنان در پستی مثل دفاع چپ هم باعث شد برانکو از بازیکنان غیرتخصصی در این پست استفاده کند و بیشترین ضربه را این فصل از همین جناح بخورد. قرعه سخت این تیم در لیگ برتر و انجام بازی‌های سخت در همان ابتدایی هم مزید بر علت شد تا پرسپولیس، ناکام بزرگ این فصل لقب بگیرد.
بدشانسی‌های پرسپولیس به همینجا ختم نشد. تیمی که تازه داشت خودش را پیدا می‌کرد، در غم از دست دادن کاپیتانش گم شد و بزرگترین شوک ممکن به این مجموعه وارد شد.
جمع و جور کردن این تیم به نظر بعید می‌رسید. پرسپولیس داخل تونل وحشتی فرو رفته بود که به نظر می‌رسید برون رفت از آن نیاز به یک معجزه داشته باشد. اما همه چیز عوض شد. برانکو با مدیریت قوی، صبر فوق‌العاده و البته اقتدار زیاد؛ پرسپولیس را به به شرایط یک تیم مدعی برگرداند. سرخ‌های پایتخت در 8 بازی اخیر خود 6 برد، یک مساوی و یک شکست کسب کرده‌اند.
حالا پرسپولیس از آن تیم آخر جدولی تبدیل به تیمی شده که با تیم دول جدول فقط 5 امتیاز فاصله دارد و در نیمه بالای آن است. الان برانکو و تیمش به آخرین پیچ این تونل وحشت رسیده‌اند، متوقف کردن صدرنشین و بعد از آن قرعه راحتی که در پیش دارند، برانکو را به نقطه اوج می‌رساند. فقط باید دید آیا برانکو تیمش را می تواند از پیچ آخر این تونل وحشت هم عبور دهد یا خیر؟

258 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید