عجیب ترین جست و جو های انجام شده در گوگل

0

عجیب ترین جست و جو های انجام شده در گوگل

موتور جست و جوی گوگل به تدریج و در طول سال های اخیر، با هوشمند تر شدن و استفاده از الگوریتم های ویژه توانسته است به پاسخنامه ای برای تمام پرسش های کاربران تبدیل شود. استفاده کنندگان از اینترنت در سراسر جهان برای یافتن پاسخ پرسش های خود به گوگل مراجعه می کنند و هر چقدر دفعات استفاده از گوگل بیشتر باشد، این موتور جست و جو هوشمند تر نیز می گردد. اما با این که شاید به نظر برسد اکثر جست و جوهای انجام شده در گوگل دارای ساختار منطقی و جزو مواردی هستند که جواب آنها به صورت عادی پیدا نمی شود، اما جالب است بدانید که هر روز تعداد بسیار زیادی سوال فوق العاده عجیب هم از گوگل پرسیده می شود و در کمال تعجب این پرسش ها دارای گستره جغرافیایی وسیع و همچنین تکرار بسیار زیاد نیز هستند. در ادامه با سخت افزار همراه باشید تا با تعدادی از عجیب ترین جست و جوهای انجام شده در گوگل آشنا شویم.

پیش از مرور لیست باید به این نکته اشاره کنیم که لیست اصلی عجیب ترین جست و جوهای انجام از بخش جست و جو به زبان انگلیسی گردآوری شده است و البته در انتها، تعدادی از عجیب ترین سوالات پرسیده شده از گوگل به زبان فارسی را نیز مرور خواهیم کرد. این سوالات به صورت زیر هستند:

چطور به خانه برگردم؟ (49500 بار جست و جو در ماه)

آیا آدم فضایی وجود دارد؟ (49500 بار جست و جو در ماه)

چه زمانی خواهم مرد؟ (49500 بار جست و جو در ماه)

آیا پنگوئن ها زانو دارند؟! (18100 بار جست و جو در ماه)

چرا ما اینجا هستیم؟ (8100 بار جست و جو در ماه)

آیا پری دندان واقعیت دارد؟ (8100 بار جست و جو در ماه) – توضیح اینکه پری دندان افسانه ای کودکانه است که به یک موجود خیالی اشاره می کند که پس از کندن اولین دندان کودکان به سراغ آنها آمده و هدیه ای برایشان می آورد.

آیا خوک ها عرق می کنند؟ (8100 بار جست و جو در ماه)

آیا جهان مسطح است؟ (5400 بار جست و ج در ماه)

آیا من دیوانه ام؟ (5400 بار جست و جو در ماه)

چرا ماشینم روشن نمی شود؟ (4400 بار جست و جو در ماه)

آیا کرم ها چشم دارند؟ (2900 بار جست و جو در ماه)

چرا رئیسم از من متنفر است؟ (170 بار جست و جو در ماه)

چرا عنکبوت ها حرکت نمی کنند؟

و مواردی که در زیر مشاهده می کنید تنها برخی از عجیب ترین جست و جوهای انجام شده در گوگل به زبان فارسی هستند:

آیا ضبط صدا جرم است؟

چرا ذرت پف می کند؟

آیا لپه همان نخود است؟

کدام طبقه آپارتمان بهتر است؟

بدترین فحش های فارسی (!)

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید