عرضه‌ی بروزرسانی اندروید ۶ برای گلکسی آ ۸ (Galaxy A8) آغاز شد ۲۰۱۶

0

بروزرسانی اندروید 6 برای گلکسی آ 8
بروزرسانی اندروید ۶ برای گلکسی آ ۸

عرضه‌ی بروزرسانی اندروید ۶ برای گلکسی آ ۸ (Galaxy A8) آغاز شد ۲۰۱۶

گلکسی A8 یکی از میان‌رده‌های خوش ساخت سامسونگ است که سال گذشته به بازار عرضه شد. سامسونگ در بحث بروزرسانی این دستگاه تاکنون خوب عمل نکرده است و همانند گوشی‌های دیگر سری A این گوشی بروزرسانی‌های منظمی دریافت نکرده است. بعد از مدت‌ها انتظار سامسونگ بروزرسانی گلکسی A8 را از کشور هند شروع کرد.

 

در حالی که تا چند ماه دیگر اندروید ۷ یا همان نوقلا به بازار خواهد آمد سامسونگ پس چندین ماه بروزرسانی این گوشی را آغاز کرد. گلکسی آ ۸ دارای چندین مدل مختلف (براساس شماره ساخت) است و چندین رام متفاوت براساس منطقه‌ی عرضه دارد که به همین خاطر عرضه‌ی بروزرسانی برای تمامی گلکسی A8 ها کاری زمان‌بر است.

حجم این آپدیت برای گلکسی A8 چیزی در حدود ۱۱۱۲ مگ است که با رابط کاربری اختصاصی سامسونگ همراه شده است. از ویژگی‌های اندروید مارشمالو می‌توان به ویژگی صرفه‌جویی در انرژی دوز٬ قابلیت Tap کردن گوگل ناو٬ دسترسی بیشتر برای کنترل اپلیکیشن‌ها و تغییرات دیگر اشاره کرد.

این بروزرسانی از طریق OTA قابل دریافت است. شما می‌توانید با اتصال به اینترنت وایرلس و پس از دریافت اعلانیه‌ی بروزرسانی٬ آپدیت اندروید ۶ را دریافت نمایید. باز هم باید به این موضوع اشاره کنیم که تنها این آپدیت در کشور هند در دسترس است و مشخص نیست که چه زمانی بروزرسانی برای دیگر دستگاه‌ها منتشر شود.

گرد آوری: گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید