عرضه شدن درایور جدید کارت های گرافیک انویدیا برای بازی Fallout 4

0

عرضه شدن درایور جدید کارت های گرافیک انویدیا برای بازی Fallout 4

همان گونه که دارندگان کارت های گرافیک شرکت انویدیا از آن باخبرند، این شرکت هر چند وقت یک بار درایور های جدیدی را برای محصولات خود عرضه می کند تا دارندگان کارت های گرافیک جی فورس این شرکت بتوانند تجربه ای بهتر و روان تر را از انجام فعالیت های مختلف گرافیکی خصوصاً انجام بازی های کامپیوتری جدید و به روز داشته باشند. در همین راستا ظرف ساعات گذشته شاهد انتشار ورژن جدیدی از درایور های کارت های گرافیک انویدیا بودیم که طبق روال معمول تحت نام Geforce Game Ready Drivers عرضه شده است.

با آپدیت جدیدی که شرکت انویدیا در اختیار کاربران خود قرار داده است، دارندگان کارت های گرافیک این شرکت می توانند درایور های گرافیکی خود را به نسخه ی 358.91 آپدیت کنند. در واقع این نسخه ی جدید از درایور های گرافیکی انویدیا برای تجربه ای هر چه بهتر از ساختار گرافیکی بازی Fallout 4 عرضه شده است. بازی مورد انتظار، جنجال ساز و پر حرف و حدیثی که بالاخره از همین امروز در اختیار چشم انتظاران این اثر قرار گرفته و به شکل رسمی به بازار عرضه شده است. البته ویژگی های موجود در این درایور جدید گرافیکی تنها به تجربه ی دیداری بهتر کاربران کارت های گرافیک انویدیا از بازی فال آوت 4 محدود نمی شود و علاوه بر این بازی مورد انتظار، علاقمندان دنیای بازی های کامپیوتری می توانند در دو بازی مورد انتظار دیگر پلتفرم PC یعنی Star Wars Battlefront و StarCraft 2: Legacy of The Void نیز شاهد بهبود های محسوسی در فرآیند اجرای این عناوین و همچنین بخش گرافیکی مربوط به آن ها باشند. البته به موجب نصب نسخه ی 358.91 از درایور مربوط به کارت های گرافیک جی فورس، دارندگان محصولات انویدیا می توانند علاوه بر انجام بهینه ی بازی های مذکور شاهد حل شدن برخی باگ ها و همچنین بهبود در عملکرد کارت های گرافیکی تلفیق شده با یکدیگر توسط تکنیک SLI نیز در کنار کارکرد بهینه شده ی قابلیت 3D Vision باشند.

 fallout4

حال که صحبت از بازی فال آوت 4 شد بد نیست در همین جا به تازه ترین نکات مربوط به این بازی نیز اشاره ای گذرا داشته باشیم. یکی از نکات جالب مربوط به این بازی اظهار نظر عضو ارشد شرکت Bethesda یعنی آقای پیت هاینز است که روز گذشته شاهد آن بودیم. از آن جا که او از انتظار بی پایان هواداران این بازی برای ملاقات با اثر محبوب خود حسابی مطلع است، به آن دسته از این چشم انتظاران که در روز انتشار رسمی فال آوت 4 مجبور به حضور بر سر کلاس های درس یا ادارات و سایر محل های انجام امورات روزمره هستند، پیشنهاد داده است تا امروز را مرخصی بگیرند و برای سر و کله زدن با بازی فال آوت 4 در خانه هایشان بمانند. در همین راستا او تصویری که در بالا مشاهده می کنید را در حساب تویتری خود منتشر کرده است که در واقع یک گواهی پزشکی محسوب می شود و گیمر های علاقمند به این بازی می توانند با نشان دادن آن به رییس محل کار یا مدیر مدرسه ی خود از ترک کردن خانه و حضور در کلاس درس یا محل کار معاف بمانند! گذشته از این شوخی آقای هاینز بد نیست به نکته ی دیگری از بازی فال آوت 4 نیز اشاره ای داشته باشیم. همان گونه که علاقه مندان این بازی از آن مطلع هستند، در دنیای فال آوت 4 علاوه بر سگ با وفایی که شما را در سیر و سیاحت محیط پسا آخرالزمانی این بازی یاری می کند، یار همراه دیگری نیز در این بازی وجود دارد که در واقع یک ربات قدیمی است و با نام آقای همه کاره یا Mr. Handy شناخته می شود. همان گونه که پیش تر هم به آن اشاره شده بود، در ابتدای بازی فال آوت 4، پس از طراحی سر و شکل شخصیت اصلی این بازی و انتخاب نامی برای او، آقای همه کاره قادر است تا در مابقی بخش های داستانی این بازی و به هنگام تعامل با قهرمان داستان، شخصیت نخست فال آوت 4 را با نامی که در همان ابتدای کار برای او تعیین کرده اید صدا بزند. البته از همان ابتدا به این نکته اشاره شده بود که فهرست نام های مجاز آقای همه کاره اگر چه بسیار زیاد است اما تمامی نام ها را شامل نمی شود. حال مشخص شده است که حتی برخی نام های رایج نیز در فهرست نام های مجاز آقای همه کاره وجود ندارند و در صورت انتخاب این قبیل نام ها در ابتدای بازی، ربات همراه کذایی آن ها را هنگام مخاطب قرار دادن شما بر زبان نمی آورد. نا گفته پیداست که گیمر های ایرانی به دلیل نامانوس بودن نام هایشان برای طراحان بازی فال آوت 4 نمی توانند در طول این بازی امید چندانی به شنیدن نام خود از زبان آقای همه کاره داشته باشند. با این حال اعضای شرکت Bethesda اعلام کرده اند که در حال تهیه نمودن پچ جدیدی برای این بازی هستند تا بتوانند به کمک آن نام های بیشتری را به لیست نام های مجاز اضافه کنند. از همین رو آنان از گیمر های علاقمندی که دوست دارند نام های پیشنهادی شان در این پچ جدید باشد خواسته اند تا این نام ها را با آن ها در میان بگذارند. به هر حال امروز بازی فال آوت 4 بالاخره به شکل رسمی منتشر شد و به طور حتم هواداران این بازی با آپدیت درایور های گرافیکی خود می توانند مجهز تر از قبل به استقبال این بازی مورد انتظار بروند.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید