عرضه مرسدس بنز S500e مدل ۲۰۱۷ با شارژر بی‌سیم!

0

فیست لیفت مرسدس بنز S500e برای عرضه به بازار جهانی در سال آینده معرفی شد. این خودرو قرار است با پلاگین هیبریدی و شارژر بی‌سیم عرضه شود. شارژر القائی یکی از گزینه‌های اصلی بنز برای مدل ۲۰۱۷ این خودرو است. برای این ماشین‌ها یک سیستم بر روی محور جلو نصب شده و صفحه‌ای که خودرو بر روی آن شارژ می‌شود می‌تواند در گاراژ خانه شما باشد. همچنین صفحه نمایشی در داخل خودرو قرار گرفته که وقتی خودرو بدون صفحه پایه رانده شود، موقعیتی را نمایش می‌دهد که خودرو می‌تواند به بهترین مکان برای شارژ شدن هدایت شود، و عملیات شارژ باتری صورت بگیرد. این سیستم با بازدهی ۹۰ درصد، توانایی خروجی ۳.۶kW را دارد.

Mercedes-Benz-S-Class-plug-in-hybrid-5

منبع قدرت این خودرو نیز به یک باتری لتیوم یونی با ظرفیت ۱۳.۳kWh مجهزشده است که ظرفیت بیشتری نسبت به مدل قبل دارد و زمانی که باتری شما هشدار دهد، شما می‌توانید ۵۰ کیلومتر را طی کنید تا به یک مکان مناسب برای شارژ باتری برسید، این مقدار در مدل قبلی ۳۶ کیلومتر بوده است. بنز در این مدل همان پیشرانه قبلی را به‌کار گرفته که از نوع ۳.۰ لیتری ۶ سیلندر است و یک موتور الکتریکی با قدرت ۸۵ کیلووات بر روی محور خودرو نصب شده که قدرت کل خروجی به ۳۲۵ کیلووات و گشتاور به ۶۵۰ نیوتن‌متر  می‌رسد.

Mercedes-Benz-S-Class-plug-in-hybrid-3

در حال حاضر در استرالیا مرسدس بنز کلاس S با موتور ۲.۲ لیتری چهارسیلندر ۱۵۰ کیلوواتی و موتور الکتریکی ۲۰ کیلوواتی عرضه می‌شود که یگ گیربکس ۷ سرعته اتومات بر روی آن سوار شده است.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید