عرضه موشواره حرفه‌ای برای علاقمندان به بازی‌های ورزشی

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان  به نقل از فارس، این موشواره با نام کامل Logitech G Pro Gaming برای استفاده در مسابقات حرفه ای میان کاربران بازی های ویدئویی esports قابل استفاده است. در این مسابقات کاربران کارکشته بازی های ویدئویی برای کسب جوایز گران قیمت نقدی با هم رقابت کرده و بازی های رایانه ای مختلف را اجرا می کنند.

مهم ترین ویژگی این موشواره استفاده از حسگر اپتیکال خاصی است که بدون تاخیر واکنش های کاربران را اجرا می کند. استفاده از سیستمی خاص برای افزایش کشش و پایداری دکمه های موشواره، حافظه پردازنده برای استفاده در مسابقات حساس و طراحی سبک و کاملاً سازگار با دست انسان از ویژگی های این موشواره است.

موشواره مذکور جایگزینی برای Logitech G100s است که از نظر سرعت و دقت و واکنش پذیری مناسب همیشه مورد توجه علاقمندان به بازی های ویدئویی بوده است.

دقت حسگر اپتیکال این موشواره که PMW3366 نام دارد تا بدان حد بالاست که با دقت پیکسل به پیکسل می تواند واکنش ها را صحنه بازی منتقل کند. این امر در بازی های ورزشی ویدئویی اهمیت فراوانی دارد. قیمت موشواره مذکور که ظرف روزهای آینده در آمریکا و اروپا روانه بازار می شود 70 دلار خواهد بود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید