عرضه هواوی P9 با دو رنگ جدید: قرمز یا آبی؟! مسئله این است!

0

آن طور که معلوم است، رنگ‌ها هم برای خود دنیایی دارند. نمی‌دانم قبل‌تر هم این گونه بوده یا نه، ولی تا جایی که به یاد دارم، جنگ بین آبی و قرمز همیشه و همیشه وجود داشته و خیلی از افراد، این دو رنگ را برای مشخص کردن تضاد بین دو چیز استفاده می‌کنند. جنگ بین این دو رنگ، در هر زمینه‌ای راه یافته، از ورزش بگیرید تا سیاست. اما این بار هواوی، نبرد رنگ‌ها را وارد بازار گوشی‌های هوشمند هم کرده است. این شرکت، گوشی P9 را با دو رنگ جدید معرفی کرده تا بتواند سلایق بیشتری را به سمت پرچمدارش جلب نماید.

بدنه این دو دستگاه، کاملا از آلومینیوم برس خورده ساخته شده‌اند و یکی از دو گوشی به رنگ آبی آسمانی و دیگری نیز به رنگ کبود مایل به قرمز خواهد بود. البته باید اشاره کرد که رنگ آبی استفاده شده در P9، بیش از حد کم رنگ بوده و بیشتر شبیه نسخه خاکستری رنگ این محصول است که اندکی رنگش به آبی تمایل دارد. در طرف دیگر، رنگ قرمز، کاملا مشهود و اشباع شده است و شاهد رنگی با غلظت بسیار بالا (قرمز سیر) بر روی بدنه دستگاه هستیم. علاوه بر این که با تابش نور به بدنه پشتی، P9 قرمز رنگ بسیار جذاب و دل فریب به نظر خواهد آمد.

این کار هواوی، قطعا می‌تواند بر روی فروش کلی P9 تاثیر عمده‌ای داشته باشد. همچنین کیفیت بالای رنگ و ساخت بدنه، این اطمینان را فراهم می‌آورد تا کاربر هیچ نگرانی در خصوص از بین رفتن یا تیره شدن بدنه پس از مدتی استفاده نداشته باشد. علاوه بر این، باید اشاره داشت طراحی اصلی این دو گوشی، با سایر مدل‌های P9 هیچ فرقی نداشته و همچنان شاهد رنگ قرمز و فرورفتگی اطراف دکمه پاور در هر دو محصول هستیم.

باید بخوانید:  با اچ‌پی Pavilion Wave آشنا شوید:‌ یک مینی PC خاص که شباهت عجیبی به اسپیکرها دارد!

هواوی هنوز به طور رسمی اعلام نکرده که گوشی P9 با دو رنگ جدیدش، در کدام کشورها عرضه خواهد شد ولی نکته‌ مشخص شده، این است که قیمت این دو P9 جدید، تفاوتی با سایر نسخه‌های این گوشی در رنگ‌های دیگر نخواهد کرد.

به هر حال هواوی سعی داشته با این خلاقیت، مشتریان بیشتری را به سمت پرچمدارش جلب کند. رنگ دستگاه از آیتم‌های مهمی است که می‌تواند به صورت ویژه در مسئله طراحی ظاهری یک محصول مورد توجه واقع شود. علاوه بر این، همان طور که در بررسی‌ P9 اشاره کرده بودیم، این گوشی، می‌تواند به عنوان یک محصول شیک و زیبا نامیده شود که قطعا تنوع رنگی نیز به این مسئله کمک شایانی خواهد کرد.HUAWEI-6

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید