عزیزی خادم: کفاشیان حرفی درباره خطرناک بودن بیماری کروش نزد

0

ورزش > فوتبال ملی – عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید کفاشیان حرفی از خطرناک بودن بیماری کروش نزده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال در حالی که در مسیر بازگشت به ایران است، مورد توجه رسانه ها قرار گرفته. شایعه ابتلای او به سرطان معده، همه را ناراحت کرده. اما عزیزی خادم عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تا حدودی خیال هواداران سرمربی تیم ملی را راحت می کند.
عزیزی خادم به خبرآنلاین می گوید: «امروز در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نشستیم و حرف زدیم. یکی از بحث هایی که مطرح شد این بود که اکفاشیان گفت کروش درخواست دو ماه مرخصی به خاطر کسالت کرده. کفاشیان گفت که کسالت کروش جدی نیست ولی بر اثر استرس ها و فشار عصبی که در این مدت تحمل کرده، به جسم او لطمه وارد شده و نیاز به استراحت بلند مدت دارد تا به حالت طبیعی برگردد. کفاشیان حرفی از خطرناک بودن بیماری کروش نزد.»
او ادامه داد: «هیات رئیسه به آقای کفاشیان و آقای اسلامیان اختیار داد که فردا که کروش به تهران می آید، با او حرف بزنند و شرایط را بسنجند. با توجه به اینکه صعود ما قطعی شده و به دور بعدی رفته ایم، کفاشیان و اسلامیان هم با او صحبت می کنند تا برای ادامه کار و همچنین مرخصی، با کروش به تعامل برسند. همین که کروش می خواهد با مسئولان فدراسیون صحبت کند نشان می دهد که می خواهد به کارش ادامه دهد و ما هم برایمان مهم است که این اتفاق بیفتد.»
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید