علیرضا حقیقی، حضور در آنفیلد و کاری که نشدنی نیست

0

ورزش > فوتبال ملی – تجربه حضور در آنفیلد، شاید نصیب هر بازیکن ایرانی نشود. علیرضا حقیقی اما هفته گذشته با روبین کازان به این ورزشگاه رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هر چند او فرصت بازی نیافت اما حضور در این استادیوم باعث شد تا تجربه جدیدی به دست بیاورد. حقیقی می گوید: «حضور در آنفیلد، چیز دیگری بود.» او درباره نزدیکی تماشاگران به زمین فوتبال در انگلیس و جوی که در ورزشگاههای آنجا وجود دارد، توضیح می دهد: «تماشاگران به زمین فوتبال نزدیکتند. جو خاصی برای تماشاگران و بازیکنان وجود دارد. اسم لیگ انگلیس را گذاشته اند «لیگ برتر». یعنی در همه دنیا لیگ برتر است. رئال و بارسا تیم های بزرگی هستند ولی می گویند فوتبالیست ها اوج فوتبال را در لیگ برتر تجربه می کنند.»
حقیقی در پاسخ به این سوال که فکر می کنی یک روز بتوانی در لیگ برتر بازی کنی، می گوید: «من فکر می کنم هیچ کاری نشد ندارد. نباید خودمان و استعدادهایمان را دست کم بگیریم. رفتن به لیگی مثل انگلیس برای ایرانی ها سخت است ولی نشد نیست. هدف من این است که در اروپا به یک تیم خوب بروم و در یک لیگ معتبر بازی کنم. تمام سختی ها را در روبین به جان خریدم تا وارد فوتبال اروپا شوم. الان هم تمام سعی و تلاشم را می کنم تا به عنوان یک ایرانی به چنین هدفی برسم. توکلم به خداست و امیدوارم با دعای مردم و تلاش خودم موفق شوم. فعلا آینده قابل پیش بینی نیست.»

252 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید