عنوان رسمی فیلم هان سولو اعلام شد

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

عنوان رسمی فیلم مهیج «هان سولو» اعلام شد.

بلاخره بعد از انتظارات زیاد هواداران سری فیلم های جنگ ستارگان ، عنوانی برای این فیلم مهیج انتخاب شد.

استودیو «لوکاس فیلم» سرانجام عنوان فیلم «هان سولو» (Han Solo) را اعلام کرد و خبر داد که فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده است. ساختن فیلم های فرعی برای برخی سری فیلم ها در سینما رواج داشته تا جزئیات فیلم و داستان ها به نمایش گذاشته شود. سازندگان فیلم های جنگ ستارگان نیز با ساخت فیلم «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» این نوع فیلمسازی رو پیشی گرفته اند. حال فیلم «هان سولو» به عنوان دومین فیلم فرعی برپایه داستان سری فیلم های جنگ ستارگان است که قرار است تابستان آینده ، به روی پرده های سینما بیاید. طبق گفته استودیو لوکاس فیلم ، «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» عنوان رسمی این فیلم خواهد بود که داستان شخصیت هان سولو را بازگو خواهد کرد. اعلام عنوان این فیلم ، همزمان با پایان فیلمبرداری انجام شد. «ران هاوارد» ، کارگردان این فیلم ، از اینکه پروژه با موفقیت پیش رفت ابراز خوشحالی کرد و از مجموعه سازنده این فیلم ، بسیار تشکر کرد.

استودیو لوکاس فیلم همچنین ذکر کرده که تاریخ اکران این فیلم ، همان تاریخ اعلام شده یعنی ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) خواهد بود و مراحل پس از تولید فیلم ، آغاز شده است. عنوان این فیلم ، الگوی بسیار متشابهی با فیلم «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» دارد. به نظر می رسد که فیلم های فرعی از داستان جنگ ستارگان با پسوند «داستانی از جنگ ستارگان» (A Star Wars Story) معرفی می شوند. طی ماه های اخیر ، استودیو لوکاس فیلم اعلام کرده که درحال ایده پردازی برای ساخت فیلم های فرعی درباره شخصیت های اوبی وان کنوبی، یودا و بوبا فت است. این استودیو اضافه کرده که تریلر فیلم هان سولو به زودی منتشر خواهد شد. گروه بازیگری درخشان این فیلم از «آلدن ارنرایک» ، «دونالد گلاور» ، «امیلیا کلارک» ، «وودی هارلسون» ، «پل بتانی»، «جوناس سوآتامو» ، «ایان کنی» ، «تندی نیوتون» ، «وارویک دیویس» و «فیبی والر-بریج» تشکیل شده است. لارنس کاسدان به همراه جان کاسدان ، نوشتن فیلمنامه این فیلم رو برعهده دارند.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید