عکسی نادر از امیرقلعه نویی کنار ناصر حجازی

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، قلعه نویی که مدتها لقب ژنرال را در برخی رسانه ها یدک می کشید در سال های پایانی عمر استاد و مربی اش روابط چندان گرمی با او نداشت و این موضوع را خانواده ناصر حجازی بارها مطرح کردند. پس از درگذشت دروازه بان افسانه ای آبی ها هم این جو و روابط تیره تر شد و این اواخر به فیلم زندگی ناصرحجازی هم رسید.

عکسی نادر از امیرقلعه نویی کنار ناصر حجازی
از سال ها همکاری قلعه نویی با حجازی چند عکس معدود در حافظه رسانه ها و مردم ذخیره شده اما تابناک ورزشی به یک عکس منحصر به فرد و جدید از این دو کنار هم دست پیدا کرده است.
 
در این تصویر قدیمی، چند چهره آشنا دیده می شوند: چهره ناصرحجازی با همان تیپ معروف اوایل دهه هفتاد و همچنین قلعه نویی کاملا قابل شناسایی است. فردی که بین این دو ایستاده محمدرضا بهمنی سرپرست سابق باشگاه استقلال و همان بازرس ویژه سازمان تربیت بدنی در استقلال است که با حکم علی آبادی اداره باشگاه را برای مدتها برعهده داشت.
 
ابراهیم طالبی هم که مترجم ودستیار اکثر مربیان خارجی آبی ها بوده نیز در عکس دیده می شود. او آن سالها در آلمان زندگی می کرد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید