عکس معروف جهان برای این پسر دردسر ساز شد ! عکس

0

گیگر:

ماجرای پسری که با گرفتن یک عکس مجازات شد .

 

 

به گزارش نازوب «آندری سیسیلسکی»، جوان اهل مونیخ که با وجود هشدار ماموران پلیس و راهنمایان محلی، از هرم بزرگ «خوفو» بالا رفت و با انتشار عکسش در اینستاگرام توجه جهان را به خود جلب کرد، دیگر نمی‌تواند به مصر سفر کند.

 

عکس معروف جهان برای این پسر دردسر ساز شد ! عکس

این عکس «سیسیلسکی» 18 ساله را در حالی که روی هرم «خوفو»ی جیزه نشسته، پاهایش را آویزان کرده و منظره‌ هرم دیگر را پیش‌رو دارد،‌ نشان می‌دهد. او پس از پایین آمدن از هرمی که زمانی بزرگترین سازه دست‌ساز بشر بوده، توسط نیروهای پلیس مورد مواخذه قرار گرفت و بازداشت شد. دادگاه مصر حالا حکم ممنوعیت ورود او به مصر را در کل عمرش صادر کرده است.

 

به گزارش نازوب، این گردشگر اهل مونیخ درباره اقدام غیرقانونی خود گفت: بعد از چند دقیقه بالا رفتن، کمی توجهات به من جلب شد و بعضی از نیروهای امنیتی به عربی داد زدند که بیا پایین. من نظر بومی‌ها را درباره این کار پرسیده بودم و آن‌ها درباره غیرقانونی بودن این کار به من هشدار داده بودند. به من گفتند که احتمال دارد زندانی شوم، اما من فکر می‌کردم این عکس‌ها ارزشش را دارد.

 

 

عکس معروف جهان برای این پسر دردسر ساز شد ! عکس

وی در ادامه گفت: وقتی بالای یکی از عجایب هفت‌گانه ایستادم، ‌واقعا احساسی فراتر از واقعیت داشتم؛ حسی که هرگز فراموش نخواهم کرد. من می‌خواستم فرهنگ مصر را تجربه کنم که مسلما موفق هم شدم.

 

مطالب مرتبط

 

خواندنی از عجیب ترین مجازات های دنیا

مجازات اعدام برای کوتاه کردن مو!!

مجازات زنی در ملاعام بخاطر رابطه نامشروع + عکس

مجازات خیلی خنده دار برای کسی که پایش بو می دهد ! عکس

اشد مجازات برای این زن و شوهر کثیف (عکس)

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید