عکس های خبری:از سرشمـاری عروس ها تا رژه سه پادشاه

0

گیگر:

به گزارش بولتن نیوز به نقل از توریسم آنلاین، اما قطعا همه این رویدادها به وسیله رسانه ها پوشش داده نمی شوند.چه، اصلا ممکن است در زمان بروز یک اتفاق نه خبرنگار و عکاسی باشد و ایضا نه دوربینی که فیلم یا تصویری برداشت شود.

با این حال ثبت کنندگان لحظه های جالب و ناب –که این ثبت کنندگان می تواند یکی از شما با موبایل دوربین دارتان باشید- همواره عکس های جالبی از رویدادهای مختلف در قاب دوربین خود ثبت می کنند.

آنچه در این پست می بینید برگزیده ای است از اتفاقات روی داده در روزهای گذشته.

عکس های خبری

رژه “سه پادشاه” و “اپیفانی” جشنواره هایی هستند که هرساله در 6 ژانویه در خیابانهای مادرید ، مالاگا و … (شهرهای مختلف اسپانیا) برگزار می شوند و مردم با لباسهای مخصوص رژه می روند و به کودکان هدیه و شیرینی می دهند.

عکس های خبری

گروه “پزشکان بدون مرز” و “صلح سبز” نماد صلح بزرگی با جلیقه های نجات پناهجویان در “لسبوس”-یونان- درست کردند.لسبوس، مقصد پناهجویانی است که از مسیر دریای اژه-ترکیه- به سوی یونان سرازیر شده اند.

عکس های خبری

نمایی از عروس دریایی های باغ وحشی لندن/هر ساله با شروع سال جدید 800 گونه مختلف جانوری این باغ وحش از جمله عروس ها سرشماری می شوند.

عکس های خبری

تماشاچیان متفاوت مسابقات کریکت میان سیدنی و وست ایندیز در زمین های کریکت سیدنی ،استرالیا

عکس های خبری

شناور شدن روی آب و سنت قدیمی سال نو در “دونکرک”(شهری در شمال فرانسه)

عکس های خبری

دو کودک پاکستانی و پشت صحنه ای از آخرین غروب خورشید در سال 2015/لاهور،پاکستان

عکس های خبری

“تیم پیکه”-فضانورد- عکسی از آبهای غرب کانادا از ایستگاه بین المللی فضایی گرفته است که نوار خط ساحلی ،رشته کوهها،جزیره “کینگ” و کانال “بورک” در مرکز و همچنین اقیانوس آرام در پایین این تصویر دیده می شود.

عکس های خبری

تظاهرات علیه کره شمالی در کره جنوبی در تاریخ 7 ژانویه/کره شمالی این هفته اعلام کرد که نخستین آزمایش بمب هیدروژنی اش بسیار موفقیت آمیز بوده است.

عکس های خبری

آتش بازی سال نو بر فراز عمارت های قرون وسطایی در “ارفورت”،آلمان

عکس های خبری

بعدازظهر یک روز کاری در بازار بورس نیویورک / اولین هفته سال ،هفته خوبی برای بورس نبود.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید