عکس های داغ صورت کیم کارداشیان پس از جراحی جدید زیبایی

0

گیگر:

انتشار جدیدترین عکس کیم کارداشیان پس از جراحی زیبایی جدید

 

 

به گزارش سایت نازوب اين شخصيت مطرح دنياي رسانه و سرگرمي، بازرگان و بازيگر آمريکايي براي زيباتر شدن دست به هر عمل زيبايي، از ليپوساکشن و عمل زيبايي سينه گرفته تا تزريق ژل به لب ها و… زده است.

 

ستاره جذاب هالیوود ،خانم کیم کارداشیان که چندی پیش خبر بارداری و زایمان مجددش سوژه رسانه ها شده بود به عملهای متعدد زیبایی معروف است .به گزارش نازوب بازیگر مشهور هالیوودی ، کيم کارداشيان رکورد عمل هاي زيبايي جهان را شکسته است.

 

عکس های داغ صورت کیم کارداشیان پس از جراحی جدید زیبایی

 

جالب است بدانید همسر این ستاره مشهور هالیوودیکانيه وست هرگونه عمل جراحي زيبايي را براي کيم کارداشيان ممنوع کرده است. رسانه ها عقيده دارند علت اين کار ترس کانيه وست از عوارض اين عمل هاست. او مادرش را زير تيغ جراحان زيبايي از دست داده است و قصد ندارد شخص ديگري از عزيزانش در اين راه از دست بروند.اما گويا اين حرف ها بر او اثر نکرده و او کار خودش را کرده است.

 

عکس های داغ صورت کیم کارداشیان پس از جراحی جدید زیبایی

 

با تصاويري که به تازگي از او منتشر شده، برخي از معروف ترين پزشکان معتقدند که او به بيني خود نيز دست برده و فرم آن را تغيير داده است.

 

عکس های داغ صورت کیم کارداشیان پس از جراحی جدید زیبایی

 

اين ستاره 35 ساله نه تنها به گونه، بلکه به لب ها و چانه خود نيز ژل تزريق کرده تا بزرگ تر و زيباتر به نظر برسند و حال نوبت بيني اوست.اين طور به نظر مي رسد که کيم کارداشيان، که حال مادر دو فرزند است، بيني خود را عمل کرده زيرا فرم او باريک تر از قبل شده که با تناسبات ديگر اجزاي صورت اش، سازگار نيست.از نظر پزشکان اين عمل اصلا عاقلانه نبوده است.

 

مطالب مرتبط

 

انتشار عکس های جنجالی دختر کیم کارداشیان

پدر کیم کارداشیان بعد از تغییر جنسیت مادر شد (عکس)

حجاب کامل و جنجالی کیم کارداشیان (عکس)

زیباترین دختر منتخب از کیم کارداشیان هدیه گرفت (عکس)

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید