عکس های رقص محمد رضا گلزار با آیشواریا در فیلم هندی

0

گیگر:

جذاب ترین فیلم مشترک ایران و هند (سلام بمبئی) با دو بازیگر معروف آیشواریا و محمد رضا گلزار در حال اکران می باشد.

 

عکسهای رقص هندی گلزار با آیشواریا در فیلم سلام بمبئی را در ادامه این مطلب از سایت نازوب مشاهده می کنید.

 

یکی از جالب ترین فیلم های سینمایی پرطرفدار که محصول مشترک ایران و هند نیز می باشد فیلم سلام بمبئی است. به گزارش نازوب محمدرضا گلزار با ایفای نقش در این فیلم و بازی کردن در کنار بهترین بازیگران و هنرمندان دنیای بالیوود شهرت جهانی پیدا کرده است.

 

«سلام بمبئى» به كارگردانى قربان محمدپور و تهیه كنندگى جواد نوروز بیگى محصول مشترك سینماى ایران و بالیوود است كه به تازگى وارد مرحله انتخاب بازیگر شده است. به گزارش سایت نازوب محمدرضا گلزار اولین بازیگر قطعی سلام بمبئى است كه قرار است در این فیلم به زبان انگلیسی صحبت كند.

 

عکس های رقص محمد رضا گلزار با آیشواریا در فیلم هندی

 

محمدرضا گلزار و آیشواریا رای
این روزها کمپانی موشن پیکچر (The Motion Picture)  با بازیگران مد نظر کارگردان و تهیه کننده وارد مذاکره شده و طی روزهای آینده با آنها قرارداد امضاء خواهد کرد.

 

قرار است مدیر این کمپانی pahlaj nihalani روز جمعه شانزدهم مرداد وارد ایران شود . طبق هماهنگی های انجام شده ویزای آنها توسط کنسولگری ایران در بمبئی صادر و هتل آنها نیز در تهران رزرو شده است.

 

در سلام بمبئی به جای رقص و آواز که معمول سینمای هند است چهار کلیپ طراحی شده و sonu nigam خواننده سرشناس هند قرار است چهار ترانه برای این فیلم بخواند.

 

 

عکس های رقص محمد رضا گلزار با آیشواریا در فیلم هندی

 

فیلم سینمایی سلام بمبئی
عوامل ایرانی سلام بمبئی نیمه دوم شهریور عازم بمبئی خواهند شد و طبق برنامه ریزی انجام شده پانزدهم مهرماه فیلمبرداری را در بالیوود شروع خواهند کرد. تدوین همزمان فیلم در بمبئی انجام می شود تا اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر باشد.

 

مطالب مرتبط

مجموعه ای کامل از عکس های دیدنی محمد رضا گلزار

چهره جدید محمد رضا گلزار + عکس

محمدرضا گلزار کنار حنا سعیدی در آلمان (عکس)

هم بازی زیباترین ملکه هند با محمدرضا گلزار (عکس)

هدیه توپ محمدرضا گلزار به شاهرخ خان در هند (عکس)

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید