عکس و قتل جنجالی دختر مدلینگ صیغه ای در بابل 18+

0

گیگر:

ماجرای دردناک قتل دختر 19 ساله و مدل در بابل.

 

 

در بابل در روز روشن و برابر دیدگان مردم مردی با ضربات متعدد چاقو زن مدل صیغه ای ۱۹ ساله را با چاقو به قتل رساند و از محل متواری شد.

 

قتل این مدل صیغه ای ۱۹ ساله در حالی انجام شد که علت دقیق آن هنوز مشخص نیست و تنها دقایقی پس از قتل مدل صیغه ای ۱۹ ساله در بابل عکس های مدلینگ این زن ۱۹ ساله در اینترنت منتشر شد.

 

گفته می شود انگیزه این قتل مسائل خانوادگی بوده و این مدل صیغه ای ۱۹ ساله بابلی بعد از مرگ پدر و مادرش به صیغه مرد جوان در آمده است.

 

دقایقی بعد با حضور اورژانس مشخص شد این زن به علت شدت جراحات جانش را از دست داده است.

 

با اعلام موضوع به تیم جنایی بلافاصله آنها در محل حاضر شدند و پزشک جناحی پس از معاینه جسد اعلام کرد این زن ۱۹ ساله به علت اصابت چاقو به قلبش به قتل رسیده است.

 

 

عکس و قتل جنجالی دختر مدلینگ صیغه ای در بابل 18+

 

مرد جوان ادعا کرد: مقتول پس از مرگ پدر و مادرش به عقد موقت او درآمده اما به دلیل اختلافات خانوادگی در خیابان به قتل رسید. گفتنی است تحقیقات بیشتر در این رابطه ادامه دارد.

 

سردار مسعود جعفری‌ نسب، فرمانده انتظامی بابل در این‌ باره گفت: پس از قتل تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی آغاز شد و بررسی‌ ها نشان داد، پدر و مادر مقتول فوت کرده و او عقد موقت مرد جوانی بود. همسر او به دلیل اختلافات خانوادگی در خیابان با زن جوان درگیر شده و او را با ضربه چاقو به قتل رسانده است. وی افزود: متهم به قتل دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کرده است.

 

تحقیقات درباره شناسایی انگیزه اصلی او از قتل ادامه دارد. هنوز بحث مانکن بودن مقتول برای ما اثبات نشده و در این‌ باره اظهارنظر نمی‌ کنیم.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید