غرش لاستیک روی آسفالت داغ: افزایش تعداد بازیبازان در بخش چند نفره از بازی F1 2016

0

غرش لاستیک روی آسفالت داغ: افزایش تعداد بازیبازان در بخش چند نفره از بازی F1 2016

اکنون چند سالی است که نسخه های سالانه از مجموعه بازی های F1 ، با فراهم آوردن امکان شبیه سازی کامل مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک ، به یکی از انتخاب های اصلی علاقه مندان به بازی های اتومبیل رانی شبیه ساز (به خصوص هواداران مسابقات فرمول یک) تبدیل شده است. چندی پیش شاهد معرفی رسمی تازه ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی F1 2016 توسط سازندگان آن یعنی اعضای شرکت Codemasters بودیم و پس از آن با مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی در فصل تابستان امسال، علاقه مندان به مجموعه بازی های F1 توانستند خود را بیش از پیش برای ملاقات با جدید ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی F1 2016 مهیا سازند. حال در فاصله ای نسبتاً کوتاه تا روز انتشار این بازی، علاقه مندان به بازی F1 2016 شاهد انتشار اطلاعات جدیدی در رابطه با بازی محبوب و مورد انتظار خود هستند.

به تازگی اعضای شرکت Codemasters نکات تازه ای را در رابطه با نوع گیم پلی بخش چند نفره از بازی F1 2016 روشن ساخته اند و  به تایید این موضوع پرداخته اند که در بخش چند نفره از بازی F1 2016 ، چیزی نزدیک به 22 بازیباز قادر خواهند بود به شکل هم زمان به انجام مسابقه در پیست های اتومبیل رانی فرمول یک بپردازند. این در حالی است که در بازی F1 2016 تغییراتی هم در نوع ورود بازیبازان به پیست مسابقه لحاظ شده است و اکنون آن ها از آزادی عمل بیشتری در این زمینه برخوردار خواهند بود. در واقع علاقه مندان به مسابقات پر هیجان فرمول یک اکنون در قالب بازی F1 2016 می توانند نوعی شبیه سازی کامل را در بخش ورود به پیست مسابقات این بازی شاهد باشند. به عبارت بهتر فرآیند ورود بازیبازان از محل آماده سازی اتومبیل هایشان به پیست مسابقه اکنون می تواند به شکل دستی صورت گیرد و حتی پیش از سبز شدن چراغ و آغاز رسمی مسابقه، بازیبازان این توانایی را خواهند داشت تا با تنظیم دور موتور اتومبیل خود، شروع بهتر و موفق تری را برای خود در طول مسابقه ی پیش رو رقم بزنند.

 f1-2016

البته موارد یاد شده تنها ویژگی های جدید اضافه شده به گیم پلی بازی F1 2016 نسبت به نسخه های پیشین این مجموعه به شمار نمی رود و در این میان شاهد وجود تغییرات دیگری نیز در این بازی نسبت به نسخه های پیشین این مجموعه هستیم. تغییراتی که در مطالب قبلی خود به طور کامل به آن ها اشاره کرده بودیم و در این مطلب تنها برای یاد آوری، نگاهی فهرست وار به آن ها خواهیم داشت. بی شک مهم ترین تغییر موجود در گیم پلی بازی F1 2016 پوست انداختن مهم ترین بخش از این بازی یعنی بخش Career است. بخشی که اکنون در قالب آن علاقه مندان به مجموعه بازی های F1 خواهند توانست در عوض پنج فصل متوالی از مسابقات فرمول یک، ده فصل پیاپی از این مسابقات را (همراه با یازده تیم مختلف و 22 راننده ی حرفه ای حاضر در مسابقات فرمول یک) به شکل کاملاً شبیه سازی شده تجربه نمایند و علاوه بر آن شاهد شبیه سازی مسابقات فصل جاری فرمول یک همراه با اضافه شدن پیست های مسابقه ای نظیر پیست باکو در کشور آذربایجان باشند. گذشته از نوارد فوق بازگشت تیم رنو به لیست تیم های حاضر در این مسابقات به همراه بهره بردن بازی F1 2016 از ویژگی های گرافیکی مبتنی بر واسط برنامه نویسی سطح پایین Direct X 12 از جمله دیگر نکاتی است که می تواند در جلب هر چه بیشتر نظر مثبت علاقه مندان به بازی های اتومبیل رانی شبیه ساز به سمت این بازی بسیار موثر باشد. در پایان باید به این نکته اشاره کرد که بازی F1 2016 در تاریخ 19 آگوست سال جاری میلادی برای سه پلتفرم کامپیوتر های خانگی ، کنسول اکس باکس وان و کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید