غول گیاهی همه فن حریف/ سرطان روده بزرگ را با این ماده از خود دور کنید

0

محققان اظهار كردند كه يك روغن گياهي خاصيت معجزه آسا و شفابخشي در درمان سرطان كلون و حداقل ١٥ بيماري دارا است.

اغلب، بیماران مبتلا با پرتودرمانی، جراحی یا شیمی درماني درمان شده اما همه اين روش ها  عوارض جانبی به همراه دارد.

از سوی دیگر در یک مطالعه اخیر بیان شده است که درمان هاي طبیعی عوارض كمتري دارند. 

اسید لوریک روغن نارگيل که در شیر مادر نيز یافت می شود، دارای خواص ضد سرطان قوی است اين اسيد در واقع یک اسید چرب با زنجیره متوسط ​​است که موجب افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن مي شود.

اين روغن برای سلامت کلی بدن بسیار مفیدبوده و در درمان بسياري از بیماری های تاثيرگذار است روغن نارگيل در زمره مواد غذایی ضد التهابی موثر قرار دارد همچنين ضد قارچ، ضد باکتری، ضد سرطان، ضد ویروس و ضد میکروب نيز است.

 اين روغن خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را كاهش داده، قند خون را تنظيم و موجب تثبیت سطح انسولين شده و به حفظ وزن متناسب كمك مي كند.

در مجله تحقیقات سرطان مطالعه اي منتشر شده  که نشان مي دهد اسید لوریک در روغن نارگیل که  50 درصد از آن را تشكيل مي دهد دارای خواص ضد سرطان قوی است.

محققان در دانشگاه آدلاید نشان دادند كه  بیش از 90 درصد سلول های سرطانی کولون كه به سلول هاي روده حمله كرده بودند با وجود اين ماده از بین می روند.

شركت هاي دارويي با مشاهده نتايج اين تحقيق ها اشتياق زيادي براي سرمايه گذاري در مطالعه هاي بيشتر و توسعه يافته براي دست يابي به داروي مبتني بر اين ماده ضد سرطان كلون نشان دادند. 

انجمن تغذیه آمریکا گزارش داد: یافته های  مطالعه هاي بالینی نشان می دهد که روغن نارگیل (اسیدچرب با زنجیره متوسط ) در درمان و پیشگیری بیماری هایی مانند پوکی استخوان، بیماری های مربوط به ویروس (مونونوکلئوز، هپاتیت C، تبخال مفید و غیره)، بیماری های کیسه صفرا، سرطان کرون تاثير بسزايي دارد.

علاوه بر اين موارد اسیدهای چرب با زنجیره متوسط ​​برای درمان بیماری ام اس، دیابت، بیماری آلزایمر،  پارکینسون، هانتینگتون و صرع مقاوم در برابر دارو  موثر است.

مطالعات دیگري نيز قبلا انجام شده است که نشان مي دهد این روغن موجب کاهش عوارض جانبی شیمی درمانی و افزایش کیفیت زندگی  بيماران سرطاني است.

منبع: healthy food house

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید