غیر فعال کردن پنجره Program Compatibility Assistance Service

0

 6cfb9b415fc2b3862550054cf9c47ec7_L

  آموزش تصویری غیر فعال کردن پنجره Program Compatibility Assistance Service در ویندوز ۱۰

مقدمه:خب دوستان عزیز در این آموزش با ترفندی جدید و بسیار کاربردی در ویندوز ۱۰ قراره آشنا بشید , کاربرانی که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند و همیشه خودشان به صورت دستی برنامه ها را نصب می کنند با پیغام Program Compatibility Assistance Service روبرو شده اند .زمانی که شما برنامه و یا هر فایل exe تازه ای در ویندوز ۱۰ نصب میکنید،ویندوز پیغامی تحت عنوان “This Program might not have installed correctly“ (این برنامه ممکن است به درستی نصب نشده باشد) نمایش میدهد.این قابلیت ویندوز ۱۰ در برخی اوقات مفید است چرا که زمانی که برنامه و فرآیند نصب به خوبی انجام نشده باشد این پنجره به شما شما اخطار میدهد که آن را حذف کنید. اما در بیشتر مواقع این پنجره برای هر فایل و برنامه ای که شما آنها را به تازگی و به خوبی نصب کرده اید نمایش داده میشود که به نوعی در طی زمان طولانی نمایش پنجره برای کاربران آزار دهنده میشود. در ادمه ترفندی ساده برای غیر فعال کردن این پنجره معرفی میکنم .

۱٫ در کادر جستجوی ویندوز ۱۰ کلمه Services را تایپ کرده و بر روی کلید اینتر کلیک کنید . کمی صبر کنید تا پنجره تنظیمات نمایش داده شود .

1_غیر_فعال_کردن_پنجره_Program_Compatibility_Assistance_Service_در_ویندوز_10

 

۲٫ در پنجره Services عبارت Program Compatibility Assistance Service را پیدا کنید . سپس بر روی آن دوبار کلیک کرده و در پنجره جدیدی که باز می شود بر روی کلید Stop کلیک کنید .

2_غیر_فعال_کردن_پنجره_Program_Compatibility_Assistance_Service_در_ویندوز_10

 

۳٫ گزینه Startup type را نیز برابر با disable قرار بدهید .بر روی کلید OK کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود .

3_غیر_فعال_کردن_پنجره_Program_Compatibility_Assistance_Service_در_ویندوز_10

 

 نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان آموزش تصویری غیر فعال کردن پنجره Program Compatibility Assistance Service در ویندوز ۱۰ رسیدیم امیدوارم مفید بوده باشه و بدردتون خورده باشه همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید