فاجعه ای وحشتناک که اتاقک داغ سولاریوم به بار آورد+ عکس

0

بی‌احتیاطی یک خانم در استفاده از سولاریوم باعث ایجاد جراحتی عمیق در پوست صورتش شد.

به گزارش خبرنگار خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ لاری هندرسون، خانمی 40 ساله از سنین پایین دوره‌های سولاریوم را برای دستیابی به پوستی تیره آغاز کرد. گفته می‌شود اولین بار که این خانم در جلسات سولاریوم حضور یافت تنها 13 سال سن داشت و از همان زمان از کرم‌های ضد آفتاب برای محافظت از پوست خود استفاده نمی‌کرد.

نتیجه این بی‌احتیاطی اکنون به شکل زخمی عمیق و دائمی بر روی گونه‌اش به همراه سرطان پوست نمایان شده است.

فاجعه ای وحشتناک که اتاقک داغ سولاریوم به بار آورد+ عکس

او در مصاحبه‌ با وبسایت “دیلی میل” (Daily Mail) می‌گوید: «جلسات سولاریم درمانی خوب پیش می‌رفت و رنگ پوست بنده به اندازه کافی برنزه شده بود. تا این‌که یک روز متوجه شدم لکه‌ای بر روی گونه‌ام ایجاد شده است. در ابتدا تصور می‌کردم آفتاب بعد از مدتی باعث محو شدن این لکه می‌شود. اما بعد از مدتی متوجه شدم نه تنها لکه از بین نمی‌رود، بلکه روز به روز در حال بزرگتر شدن است. به همین دلیل تصمیم گرفتم با دکترم مشورت کنم. دکتر بعد از معاینه متوجه علائم سرطان پوست در بنده شد».

وی در ادامه می‌گوید: «به نظر من، اطلاعات واقعی و ملموس در اختیار مردم قرار نگرفته است و عده زیادی در مورد خطرات نور آفتاب ذهنیت اشتباهی دارند. از این رو، تصمیم گرفتم تصاویری از صورت خود منتشر کنم تا مردم خطرات آن را کاملاً جدی بگیرند».

منبع:healthtipssource.com

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید