فاز پنجم سریال «روزهای بی قراری» به زودی کلید می‌خورد

0

گیگر:

فاز چهارم تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «روزهای بی قراری» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی در شمال کشور فردا ۲۵ مرداد به پایان می رسد.

به گزارش بولتن نیوز٬ امیرحسین شریفی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «روزهای بی قراری» درباره روند تولید این سریال گفت: این روزها تصویربرداری فاز چهار در ارتفاعات منطقه کوهستانی روستای لزیر توسط رسول خدابنده لو در حال انجام است و الهام حمیدی به همراه چند بازیگر بومی مازندران جلوی دوربین رفته اند.

روزهای بی قراری

وی افزود: ضبط سکانس های مربوط به شمال کشور تقریبا به انتها رسیده و ما فردا ۲۵ مرداد کارمان در این منطقه به پایان می رسد و برای آغاز تصویربرداری فاز ۵ به منطقه پرند تهران خواهیم رفت. در مجموع ۹۰ درصد این سریال جلوی دوربین رفته و فاز آخر با بازی ابوالفضل پورعرب، سارا صوفیانی و کامران تفتی دو روز دیگر شروع می شود.

شریفی با اشاره به اینکه «روزهای بی قراری» علاوه بر تهران در همدان، اصفهان و مازندران نیز ضبط شده است، بیان کرد: ما طبق صحبت های اولیه ای که داشتیم در این سریال از همه گویش ها استفاده کردیم و با بازیگران مطرح هر استان نیز همکاری داشتیم. تا کنون ۷۸۰ دقیقه از کار توسط پرهام وفایی به تدوین رسیده و محمدمهدی گورنگی این روزها در حال ساخت موسیقی است.

این تهیه کننده با ذکر اینکه حسین غفاری به عنوان صدابردار، ماکان رضایی پور دستیار کارگردان، شاهرخ شریفی صداگذار و جعفر صمدی مدیر تولید در این پروژه حضور دارند، گفت: سریال «روزهای بی قراری» به سفارش معاونت سیمای استان ها تولید شده و اوایل پاییز برای پخش در یکی از شبکه های سراسری آماده نمایش می شود.

وی در پایان گفت: پژمان بازغی، سارا صوفیانی، الهام حمیدی و با حضور ابوالفضل پورعرب به همراه تعداد دیگری از بازیگران سینما و تلویزیون چهره هایی بودند که جلوی دوربین این مجموعه تلویزیونی رفته اند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید