فانی: بهترین هدیه من به معلمانم خوب درس خواندن بود

0

وزیر آموزش و پرورش گفت: دوران ما روز معلم وجود نداشت اما من با درس خواندن بهترین هدیه را به معلمانم اهدا می کردم.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی ؛ علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز مراسم در سپاس معلم که در مدرسه شهیدان تقی زاده کهریزک برگزار شد در جمع خبرنگاران، با اشاره به بهترین هدیه‌ روز معلم در دوران تحصیلی خود اظهار داشت: دوران ما روز معلم وجود نداشت اما من با درس خواندن بهترین هدیه را به معلمانم اهدا می کردم.

 

وی بیان کرد: توانمند سازی معلمان و محتوای آموزشی، از جمله مواردی است که باید در آموزش و پرورش به آن پرداخته شود تا رشد آینده‌سازان کشور به خوبی صورت پذیرد. 

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه موفق شدن شاگردانم بهترین هدیه به من بود، افزود: وزارت آموزش و پرورش از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز به پرداخت معوقات فرهنگیان کرده و من بابت این دیرکرد از همه معلمان عذرخواهی می‌کنم. 

فانی تصریح کرد: در سال گذشته آموزش و پرورش آزمون استخدامی برگزار کرد که طی آن 10 هزار نفر پذیرفته شدند این افراد پس از گذراندن یک دوره یک ساله در دانشگاه جذب آموزش و پرورش می شوند. 

وی ادامه داد: در جذب آموزش و پرورش افرادی که سابقه همکاری با این نهاد را داشته‌اند همچنین فرزندان فرهنگیان از اولویت جذب  بیشتری برخوردارند. 

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: از لحاظ قانونی در حال انجام اقدامات مفید و موثر در بحث بازنشستگان هستیم و جلسات مختلفی را با سازمان برنامه و بودجه در جهت پرداخت مطالبات این قشر برگزار کردیم.

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید