فانی: درس خواندن بهترین هدیه برای معلمم

0

وزیر آموزش و پرورش گفت: دوران ما روز معلم وجود نداشت اما من با درس خواندن بهترین هدیه را به معلمم اهدا می کردم.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی ؛ علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز مراسم در سپاس معلم که در مدرسه شهیدان تقی زاده کهریزک برگزار شد در جمع خبرنگاران، با اشاره به بهترین هدیه‌ روز معلم دوران تحصیلی خود اظهار داشت: دوران ما روز معلم وجود نداشت اما من با درس خواندن بهترین هدیه را به معلمم اهدا می کردم.

 

وی بیان کرد: توانمند سازی معلمان و محتوای آموزشی، از جمله مواردی است که باید در آموزش و پرورش به آن پرداخته شود تا رشد آینده‌سازان کشور به خوبی صورت پذیرد. 

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه موفق شدن شاگردانم بهترین هدیه به من بود، افزود: وزارت آموزش و پرورش از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز به پرداخت معوقات فرهنگیان کرده و من بابت این دیرکرد از همه معلمان عذرخواهی می‌کنم. 

فانی تصریح کرد: در سال گذشته آموزش و پرورش آزمون استخدامی برگزار کرد که طی آن 10 هزار نفر پذیرفته شدند این افراد پس از گذراندن یک دوره یک ساله در دانشگاه جذب آموزش و پرورش می شوند. 

وی ادامه داد: در جذب آموزش و پرورش افرادی که سابقه همکاری با این نهاد را داشته‌اند همچنین فرزندان فرهنگیان از اولویت جذب برخوردارند. 

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: از لحاظ قانونی در حال انجام اقدامات مفید و موثر در بحث بازنشستگان هستیم و جلسات مختلفی را با سازمان برنامه و بودجه در جهت پرداخت مطالبات این قشر برگزار کردیم.

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید