فراخوان آلفارومئو میتو ۲۰۱۲ به دلیل بروز مشکل در سیستم ترمز

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، گروه فیات کرایسلر که به عنوان مالک آلفارومئو نیز شناخته می‌شود دلیل این فراخوان را پیدا شدن مشکلی در سیستم ترمز مدل‌های ۲۰۱۲ میتو عنوان کرده است. قضیه از این قرار است که برخی اتصالات موجود در لوله‌های سیستم ترمز خودرو بخصوص در قسمت بوستر ترمز، غیر استاندارد بوده و بروز مشکل احتمالی در این لوله‌ها می‌تواند سیستم ترمز خودرو را از کار بیندازد.

گروه فیات کرایسلر استرالیا همچنین قرار است با مالکان خودروهایی که شامل فراخوان شده‌اند تماس گرفته و آنها رابرای تعویض قطعات معیوب به نزدیک‌ترین مراکز خدماتی این شرکت راهنمایی کند.

به دنبال فراخوان‌هایی که این هفته برای خودروهای فیات ۵۰۰، آبارت ۵۰۰ و فیات دوکاتو انجام شد، فراخوان آلفارومئو میتو یازدهمین فراخوان فیات-کرایسلر در سال جاری است.

از آنجایی که آلفارومئو میتو در بازار ایران نیز موجود است به مالکان این خودرو نیز توصیه می‌شود تا از صحت کارکرد و نبود عیب در سیستم ترمز خودروی خود از طریق نمایندگی‌های مجاز این برند، اطمینان حاصر کنند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید