فراخوان خانه عروسک برای نمایشگران جوان

0

به نقل از گیگر:

خانه عروسک برای نمایش آثار هنرمندان جوان فراخوان داد.

 به گزارش سینماخبر،خانه عروسک در کمتر از یک سال از شروع کار خود دومین فراخوان را برای دریافت فیلم‌ها و طرح‌های پیشنهادی هنرمندان جوان منتشر کرد.

در متن این فراخوان آمده است: «در آستانه یک سالگی خانه عروسک برآنیم تا این فضای پرمهر را که محفل گرمی برای بسیاری از هنرمندان بوده است برای تجربه‌های جدید و متفاوت در اختیار هنرمندان علاقه‌مند و خلاق بگذاریم.

خانه عروسک با ایجاد فضایی مناسب برای تجربه‌اندوزی نمایشگران جوان و گسترش شیوه‌های بیان عروسکی به اشکال نمایشنامه‌خوانی، تئاتر مستند، انواع نمایش‌های محیطی، تئاتر کاغذی، میکروتئاتر و… آماده دریافت فیلم‌ها و طرح‌های پیشنهادی هنرمندان جوان است و قصد دارد فضای خانه عروسک را برای اجرا در اختیار نمایشگران جوان که مجالی برای ارائه آثارشان پیش نیامده بگذارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت فرم و کسب اطلاعات بیشتر با خانه عروسک تماس بگیرند و پس از پر کردن فرم تقاضای شرکت،‌ طرح‌ها و پیشنهادات خود را برای بررسی به آدرس خانه عروسک ارسال یا ایمیل کنند.

همچنین نمایش مورد نظر، مناسب برای اجرا در پلاتو یا فضای خانه عروسک باشد.»

براین اساس مهلت ارسال آثار تا 20 آذرماه است و علاقه‌مندان برای اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 66493500 تماس بگیرند.

منبع:ایسنا

 

پاسخ دهید