فراخوان کمک / به رنجهای یک دخترنیازمند پایان دهیم

0

گیگر :

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

از بدو تولد عارضه ای بر روی صورتش وجود دارد بنحوی که سمت چپ صورتش را کاملا در بر گرفته وحتی شکل فک ودندانش را هم تغییر داده است.

این عارضه از همان کودکی باعث گوشه گیری این دختر بااستعداد شد به طوری که بعلت ترس از آزارهای تمسخردیگران اورا ازهمان دوران نوجوانی  خانه نشین کرد واز ادامه تحصیل وفعالیت اجتماعی بازماند.

الان او جوان است وآرزویش همانند سایر همسن وهمسالانش تشکیل زندگی وبازگشتن به اجتماع است ،اما واقعا در صورت حضور درمیان اجتماع نگاههای آزار دهنده مردم اورا می آزارد .

درطول این سالها بارها به پزشک های متخصص مراجعه کرد اما هزینه بالای درمان اورا از ادامه درمان منصرف کرد،سال گذشته تحت درمان (لیزر) قرار گرفت وتنها هزینه سه الی چهار جلسه به کمک یک خیریه تامین شد ولی دوباره از ادامه درمان بازماند.

اینک مجددا ما تصمیم گرفته ایم به یاری شما مردم خوب هزینه های چندین جلسه درمان این دختر نیازمند را تامین کنیم ،هزینه هرجلسه لیزر درمانی ودیگرهزینه های مراجعه به تهران بیش از دو میلیون تومان برآورد شده است .

بیایید به یاری هم هزینه ده جلسه درمان این دختر نیازمند را تامین نماییم تا بتوانیم دوباره  امید به زندگی وزیبایی ها را به او هدیه دهیم

تنها بایاری شما می توانیم شادی را به خانواده محرومین هدیه کنیم

شماره حسابها

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴

شماره حساب: ۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

 شماره حساب بانک ملت: ۵۰۹۲۷۹۱۵۸۵

شماره حساب بانک ملی: ۰۱۰۹۳۵۳۵۶۰۰۰۰

شماره شبا:IR610120010000005092791585

بصورت آنلاین هم می توانید کمک کنید

 


[ad_2]

منبع

پاسخ دهید