فراخوان / کمک کنید شنوایی را به این کودک بازگردانیم

0

گیگر :

ابوالفضل کودکی محروم ساکن یکی از روستاهای محروم ایلام است که بعلت ابتلا به بیماری عفونت مغزی از نعمت تکلم وشنوایی محروم شده است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خیریه نسیم وصال نوشت: ابوالفضل پسر دوم خانواده ای محروم است که در یکی از روستاهای استان ایلام زندگی می کند،این کودک در دو سالگی بعلت ابتلا به بیماری منیژیت وعفونت مغزی شنوایی وتکلم خود را از دست داده است.

پدر ابوالفضل که کارگر ساختمانی است به سختی وبا بهره گیری از کمک اقوام توانست بیماری این کودک را درمان کند اما ایشان همچنان از نعمت شنوایی وتکلم محروم است.

برای بهبود وضعیت تکلم او نیاز به جلسات متعدد گفتار درمانی دارد واز طرفی تا وضعیت شنوایی ایشان بهبود نیابد درمان تکلم ایشان نیز امکانپذیر نیست.

برای بازگرداندن شنوایی به این کودک و کمک به تداوم درمان او طبق نظر پزشک متخصص به دو عدد سمعک پاور احتیاج است که هزینه تامین آنها حدودا ۵میلیون تومان برآورد شده است که پرداخت این هزینه سنگین از عهده ی پدر کارگر ابوالفضل خارج است.

اینک این موسسه واسطه شده است تا با یاری شما خوبان بتواند هزینه های خرید سمعک وگفتار درمانی این کودک را تامین نماید ،چشمان منتظر این کودک معصوم به یاری شماست.

تنها بایاری شما می توانیم شادی را به خانواده محرومین هدیه کنیم

شماره حسابها

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۲۴۵۴

شماره حساب: ۰۲۱۹۹۳۴۰۱۰۰۰۰

 شماره حساب بانک ملت: ۵۰۹۲۷۹۱۵۸۵

شماره حساب بانک ملی: ۰۱۰۹۳۵۳۵۶۰۰۰۰

شماره شبا:IR610120010000005092791585

بصورت آنلاین هم می توانید کمک کنید

 

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید