فراخوان ۵۰،۰۰۰ دستگاه از تولیدات فورد در آمریکا

0

کمپانی فورد ۵۰ هزار دستگاه از تولیدات مختلف خود را به دلیل مشکلات مختلف فنی فراخوان کرد. بخش اعظم این خودروها مربوط به مدال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بوده که در کارخانه مونتاژ کانزاس‌سیتی تولید شده‌اند. بنابراین تمام تولیداتی که بین ماه‌های مارس ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ تولید شده بودند، برای رفع مشکلات فنی فراخوانده شدند. جدی‌ترین مشکل فنی در این خودروها، مربوط به عملکرد اشتباه کیسه هوا جانبی سرنشینان بوده، که باعث افزایش خطرات و صدمات جانی در تصادفات می‌شود.

wall-twitter57002cc1a6e34

فراخوان دوم به دلیل مشکل بخاری ۵۵۳۶ دستگاه از تولیدات فورد و کارخانه‌جات زیر مجموعه آن انجام گرفته است. در این تولیدات بخاری خودرو گرمای بیش از حد و غیرقابل انتظاری تولید می‌کند. بنابراین تعدادی از خودروهای Lincoln MKC و فورد Explorer برای رفع ایرادات فنی راهی نمایندگی‌ها شدند. براساس گزارشات رسیده مشکل بخاری این خودروها منجرب به آتش‌سوزی در داخل کاپوت دو خودرو در کانادا شده؛ اما هیچ گزارشی مبنی بر تصادف این خودروها وجود ندارد.

فراخوان سوم مربوط به ۴۷۶۴ دستگاه از مدلهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ خودروهای F-650 و F-750 است که از ۲۸ ژانویه ۲۰۱۵ تا ۲۳ آوریل ۲۰۱۵ در کارخانه Escobedo تولید شده‌اند. بخش دیگری از این تولیدات مربوط به کارخانه جات کمپانی فورد در اوهایو است. در برخی از این خودروها ترمزها و ترمز دستی، به خوبی عمل نمی‌کند و ناخواسته منجرب به افزایش خسارات جانی و مالی می‌شود.

امیدواریم روزی فراخوان خودروهای معیوب، در کارخانههای تولیدی داخل نیز، تبدیل به یک فرهنگ پسندیده شود! 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید