فراری قصد دارد تولید سالانه خودرو را تا سال ۲۰۱۹ به ۹۰۰۰هزار عدد برساند!

0

شرکت ایتالیایی فراری یکی از طراحان خوش نام و با سابقه در صنعت خودرو است اما به تازگی با مشکلاتی مواجه شده و در صدد افزایش تولید خودرو  است! Luca di Montezemolo که از سال ۱۹۹۱ مدیر شرکت فراری بود، تولید سالانه این شرکت را روی ۷۰۰۰ هزار خودرو در سال محدود کرده بود که بدون شک خشم صاحبان این شرکت را برانگیخت. با توجه به محدودیت در تعداد خودروی تولید شده، این شرکت به سود نیز دست یافت!

محدودیت فروش ۷۰۰۰ خودرو توسط Luca di Montezemolo به منظور حفظ کیفیت تجاری این شرکت اعمال شد، در حالی که رقبا رکوردهای فروش یک دیگر را پشت سر هم می‌شکستند، Sergio Marchionne رئیس هیئت مدیره فراری و مدیر عامل فیات قصد دارد این محدودیت را بردارد و معتقد است که فراری پتانسیل فروش ۱۰۰۰۰ هزار خودرو را نیز دارد!

ferrari-headquarters-in-maranello-italy_100530408_m

طبق بایگانی‌های موجود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در رابطه با سهم بازار این شرکت، این تولید کننده ایتالیایی درصدد تولید ۹۰۰۰ هزار خودرو در سال تا سال ۲۰۱۹ است که  افزایشی ۳۰ درصدی را نسبت به ۷۰۰۰ هزار خودرو در سال نشان می‌دهد.

فراری قصد دارد تا خودرویی را با موتور V-6 خود تولید نماید که این خودرو افزایش ۳۰ درصدی تولید این شرکت را توجیه می‌کند.

در مجموع، فراری چنین باور دارد که تعدادی از مردم می‌توانند مدل های آن را ارتقا دهند، به‌ویژه در بازارهای نوظهور که قبلا این شرکت در آن حضور کمتری داشته است. از آنجا که زمان انتظار برای یک مدل جدید، با فرض اینکه شما برای یک فراری جدید موانع ایمنی و ساخت را سپری کرده باشید، معمولا بیشتر از یک سال طول می‌کشد. اگر بدون آثار مخرب بر ارزش‌های قبلی همراه با ارتقای تولید شاهد باشیم، جالب خواهد بود .

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید