فرانسیس فورد کاپولا: تلویزیون‌های ال‌جی بی‌رقیب هستند!

0

LG-OLED-TV---earth_2_1219

با ویدئویی که امروز برای اولین بار توسط ال‌جی الکترونیس منتشر شد، کارگردان هالیوود فرانسیس فورد کاپولا ضمن تحسین تلویزیون OLED ال‌جی آن را به عنوان نسل بعد وسایل صوتی تصویری خانگی معرفی کرد.

با ایجاد سایه بی‌نقص برای رنگ‌های بسیار طبیعی که به‌نظر متخصصان این عرصه “بهترین کیفیت تصویر ممکن” است، تلویزیون OLED ال‌جی راه شکستن مرزهای سینما و تولید محصولات با روشی جدید را برای فیلمسازان هموار می‌کند. در کنار بقیه کارگردانان برنده اسکار که کیفیت تصویر عالی  تلویزیون OLED ال‌جی به‌عنوان برترین تلویزیون را تحسین کرده بودند، کاپولا نیز از این تلویزیون تعریف و تمجید کرد.

کاپولا گفت: “وقتی برای اولین بار “اینک آخرالزمان” را در تلویزیون OLED ال‌جی تماشا کردم، احساسات تمام وجودم را فرا گرفت. نه فقط بخاطر کیفیت تصویر بسیار طبیعی که باعث شد احساس کنم به 40 سال قبل برگشته و روی صندلی کارگردانی نشسته‌ام، بلکه بخاطر اینکه بالاخره توانستم فیلم را با آن کیفیتی که همیشه دوست داشتم ببینم. تمام صحنه‌ها بسیار مبهوت کننده و جزئیات شفاف و قابل لمس بود. بسیاری از جزئیات فیلم وقتی بر روی پرده قرارمی‌گیرد از دست می‌روند ولی اکنون دوباره به شکوه خود بازگشتند”

تلویزیون‌های OLED ال‌جی که برای اولین بار در سال 2014 عرضه شدند، در دسته بندی جدید از تلویزیون ها در آمریکا قرار گرفتند و هردوی متخصصان و خریدارن از آن بعنوان تلویزیونی با “بهترین کیفیت تصویر” در بازار نام بردند. با استفاده از فناوری جدید، هر پیکسل در صفحه نمایش OLED می‌تواند به تنهایی خاموش و روشن شود و سایه‌ای بی‌نقص و کنتراستی عالی برای واقعی‌تر نشان دادن تصاویر ایجاد کند. با وجود فناوری OLED خریداران می‌توانند از تصویری الهام بخش با سایه‌های عالی و رنگ بی‌نظیر لذت ببرند که برخلاف دیگر تلویزیون‌های LCD/LED حتی در زاویه غیرمستقیم هم مشخص است. سایه پردازش شده توسط تلویزیون OLED ال‌جی تا 200 برابر عمیق‌تر از پنل‌های LCD است که بدین وسیله درجه کنتراست بالاتری را نشان می‌دهد و رنگ‌ها به گونه‌ای که تاکنون نظیر آن را ندیده‌اید جان می‌گیرند.

کاپولا توضیح داد که هنگام فیلمبرداری “هم اینک آخرالزمان” به مدت یک سال و نیم در جنگل بوده است و حالا حتی با نگاه کردن به تصاویر به یاد نحوه طاقت فرسای فیلم برداری در آن زمان می‌افتد که همراه با مشکلات بسیاری بود.

“تصور کنید تمام این سختی ها را تحمل کنید و از تماشاگران بخواهید که آن را در تلویزیونی تماشا کنند که تصویر مورد نظر من را منتقل نمی‌کند. فناوری تلویزیون OLED ال‌جی بدون رقیب است. این تلویزیون تصویری شفاف، واضح و زنده که تقریبا شبیه هیچ تلویزیون دیگری نیست را در خانه و یا هرجای دیگری به ارمغان می‌آورد.”

تلویزیون OLED 2016 ال‌جی، که نسل سوم فناوری صفحه نمایش را ارائه می‌دهد ، در ماه جاری در آمریکا در دسترس قرار می‌گیرد و تجربه تماشای تصویری بی‌نظیر همراه با پویایی تصویر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

در سال 2016  نسبت به قبل، شرکت ال‌جی تلویزیون OLED خود را در اختیار تعداد بیشتری از مصرف کنندگان قرار خواهد داد که این تلویزیون‌ها شامل 8 مدل جدید صفحه تخت و خمیده در سایزهای مختلف به پرچم دارای مدل 65 و 77 اینچی G6 و 55 و 65 اینچی E6 هستند .صفحه نمایش تمام آن‌ها ترکیبی از فناوری بی‌نظیر و انقلابی OLED، فناوری 4K Ultra HD و قابلیت HDR است. در عین حال ال‌جی همچنین مدل‌های 2015 خود را با قیمتی رقابتی پیشنهاد می‌دهد که شامل مدل‌هایی مثل EG9100 با قیمت 2هزار دلار می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید