فردی که در دفتر حزب کارگزاران خودکشی کرد، عضو حزب نبود

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از راه دانا، غلامحسین کرباسچی، دبیر حزب کارگزاران  ضمن تأیید خبر خودکشی فردی در دفتر حزب کارگزاران سازندگی اظهار داشت: فردی که در دفتر حزب کارگزاران خودکشی کرده است، عضو حزب کارگزاران نبوده است.

وی با بیان اینکه از جزئیات زندگی این فرد اطلاعی نداریم تصریح کرد: این موضوع که گفته می شود شهریه فرزند فرد متوفی عقب افتاده و مسائلی از این دست مسائلی نیست که ما در جریان باشیم اما این فرد مشکلات مالی داشته است.

دبیر حزب کارگزاران افزود: فرد متوفی از پرسنل شهرداری بوده که بعد از بازنشستگی به دلایل مشکلات مالی نزد آقای علیخانی اظهار گرفتاری کرده و آقای علیخانی نیز به خاطر کمک به این فرد، وی را برای انجام امور حسابداری و پیگیری نامه ها در دبیرخانه به استخدام درآورده بود.

کرباسچی با بیان اینکه حقوق وی از دفتر حزب ماهانه 2 میلیون تومان بوده خاطرنشان کرد: همچنان تأکید می کنیم که فرد متوفی عضو حزب کارگزاران نبوده است و ما اطلاعی از درخواست های مکرر ایشان از آقای مرعشی نداریم و تا کنون چنین چیزی ثابت نشده است.

وی در توضیح نامه ای که در جیب متوفی پیدا شده است گفت: این نامه را پلیس پیدا کرد و به ما داد که بعد از مطالعه آن مشخص شد هیچ اسمی از هیچ یک از اعضای حزب کارگزاران از جمله آقای مرعشی در این نامه برده نشده است.

گفتنی است جسد «ب س» معاون مالی و اداری حزب کارگزاران سازندگی دیروز (جمعه) در دفتر این حزب شعبه 7 تیر کشف شد.

این در حالی است، طبق حکمی که غلامعباس آقا علیخانی معاون پشتیبانی حزب کارگزاران صادر کرده است، متوفی «ب.س» از تاریخ 93/7/22 به سمت مدیر مالی و اداری حزب کارگزاران سازندگی منصوب شده است.

فردی که در دفتر حزب کارگزاران خودکشی کرد، عضو حزب نبود

پلیس جنایی پس از کشف جسد اعلام کرد که وصیت‌نامه‌ای در جیب متوفی کشف شده است که متن وصیت‌نامه به شرح زیر است:

از تاریخ 55/2/1 تا تاریخ 55/3/1 (سی سال و یک ماه) نماینده رسمی شهرداری تهران معاون مالی و اداری مناطق 9 و 2 و یک بودم که حدود 20 سال پست‌های مدیریتی داشتم.

زمان تصدی جناب آقای دکتر کرباسچی، اکثر مدیران و پرسنل صاحب‌خانه شدم ولی من به دلیل داشتن یک دستگاه آپارتمان که با وام زمان بنی‌صدر خریداری نموده بودم پس از پرداخت 10 سال اقساط مربوطه به جهت قرار گرفتن در طرح بزرگراه امام علی (ع) بر اساس فشار شهردار منطقه مجبور به توافق شدیم که از همان موقع تاکنون آواره و مستأجر شدم.

فردی که در دفتر حزب کارگزاران خودکشی کرد، عضو حزب نبود
فردی که در دفتر حزب کارگزاران خودکشی کرد، عضو حزب نبود

به دلیل حقوق اندک بازنشستگی پس از بازنشستگی حدود سه سال به صورت کارمند قراردادی خدمات اداری شهر به عنوان معاون پشتیبانی پروژه ممیزی املاک شهر تهران مشغول به کار شدم که پس از اتمام ممیزی به دلیل بازنشسته بودنم نسبت به فسخ قرارداد اقدام و متعاقب آن در شرکت تعاونی شهریار به عنوان مدیر امور سهام مشغول به کار شدم. پس از حدود دو سال با دستور مدیرعامل وقت آقای حصاری‌نژاد فسخ قرارداد و تسویه حساب گردیدم. بعد از حدود سه ماه بیکاری مجددا در یک شرکت تأمین نیروی انسانی مربوط به بانک قوامین به عنوان مدیر اداری مشغول به کار شدم که در انتهای سال به دلیل تغییر مدیرعامل مجددا تسویه حساب نهایتا پس از حدود شش ماه بیکاری که شدیدا در مضیقه مالی بودم به دلیل پرداخت اجاره سنگین و هزینه‌های زندگی با حقوق ناچیز بازنشستگی با کمک جناب آقای مهندس آقاعلیخانی از تاریخ 93/7/22 تاکنون به عنوان مدیر مالی و اداری حزب مشغول به کار شدم که خدا را شکر تا به حال زندگی به طور روال عالی می‌گذشت و شغل خاصی نداشتم تا اینکه اعلام شد به علت مشکل در پرداخت حقوق به بنده نیاز ندارند. آیا حزب به این عظمت مشکل ماهی 2 میلیون تومان را دارد؟

در صفحه تلگرام جناب‌ آقای مهندس آقاعلیخانی در خصوص مشکل نقدینگی حساب تنخواه اعلام مأیوس شدن را دارند و پیشنهاد تعطیلی دارند. اگر پرونده پرسنلی بنده در طول خدمت در شهرداری را ملاحظه نمایید: به طور کرار داوطلبانه جبهه‌های حق علیه باطل خدمت کرده و در اغلب عملیات شرکت داشتم و از مجروحین جنگ تحمیلی عملیات فتح‌المبین هستم (جانباز). قادر به تأمین هزینه‌های زندگی نمی‌باشم. با توجه به توضیحات فوق‌الذکر به دلیل مشکلات به وجود آمده مجبور به کاری که نباید انجام دهم متوسل شدم.

بیژن سلطانی 95/5/14»

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید