فرشاد پيوس: شركت در اردوی جهادي براي من مايه افتخار است / راه جوانان جهادگر به بهشت ختم می شود

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از سازمان بسیج سازندگی، فرشاد پيوس، پيشكسوت فوتبال كشورمان با بيان اينكه جهادگران با خدا معامله كرده اند و در سرما و گرما در كنار فقرا و محرومان هستند، گفت: به اعتقاد من اين از خودگذشتگی توفيقی است كه نصيب هر كسی نمی شود. بدون ترديد راهی كه اين جوانان بسيجی طی می كنند به بهشت ختم می شود.

پيشكسوت محبوب باشگاه پرسپوليس، افزود: من جوانان جهادگر را می شناسم و می دانم كه از اخلاق، منش و مرامی عالی برخوردارند. شاد كردن دل محرومان و فقرا به ويژه كودكان لذتی دارد كه در هيچ كار ديگری يافت نمی شود. من برای مربی گری فوتبال و كمك به گسترش فوتبال در مناطق محروم، سفرهای زيادی انجام داده ام و مشكلات مردم مستضعف را از نزديك ديده ايم. من با همه وجود در خدمت جهادگران بسيجی هستم و افتخار می كنم كه به عنوان يك جهادگر در اردوی جهادی شركت كنم.

فرشاد پيوس، تاكيد كرد: هنرمندان، ورزشكاران و شخصيت های سياسی وظيفه دارند كه به ميدان بيايند و دست محرومان را بگيرند. بايد دست به دست هم بدهيم و به جهادگران كمك كنيم تا محروميت ريشه كن شود. خيرين و افرادی كه از توانايی مالی برخوردارند بايد زير پر و بال جهادگران را بگيرند. جوانان جهادگر واقعاً با شجاعت و اعتماد به نفس با وجود همه كمبودها وارد ميدان محروميت زدايی شده اند و اين فرهنگ برای كشور بسيار ارزشمند است.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید