فرصت مجدد ثبت نام کتاب‌های درسی در تیر ماه

0

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش از درنظر گرفتن بازه زمانی در تیر ماه برای دانش آموزانی که موفق به ثبت سفارش کتاب های درسی نشدند,خبر داد.

حسین طلایی زواره معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی  در خصوص جزییات ثبت نام کتاب های درسی دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید اظهار داشت: همان طور که پیش از این اشاره شده بود، مهلت ثبت نام کتاب‌های درسی پانزدهم خرداد ماه به پایان رسید و زمان تحویل آن از 20 شهریور ماه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به این که برخی دانش آموزان بنا به دلایل مختلف نتوانستند در زمان مقرر برای کتاب های درسی ثبت نام کنند در حال بررسی هستیم تا زمانی را برای ثبت سفارش دانش آموزان در نظر بگیریم و زمان آن در آینده ای نزدیک(تیرماه) متعاقبا اعلام می شود.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: زمان ثبت نام دانش آموزان ابتدایی در تیر ماه در نظر گرفته شده که در چنین بازه زمانی برای دانش آموزان بازمانده از ثبت سفارش زمانی مشخص در نظر گرفته می شود.

گفتنی است؛ ثبت نام کتاب‌های درسی برای دانش آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم در نظر گرفته شده و کتاب‌های درسی سایر مقاطع تحصیلی باید از طریق مدرسه دریافت شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید