فروش با تخفیف ویژه رنو کولئوس برای مدت محدود

0

نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، از روز دوشنبه 27 مهرماه همزمان با اجرای برجام، فروش رنو کولئوس، شاسی بلند لوکس اروپایی که با ترکیبی منحصر به فرد از قابلیت های رفاهی، ایمنی و طراحی تشکیل شده است را آغاز می کند.  این خودرو با موتور 2.5 لیتری توانسته است با خروجی موتور 170 اسب بخاری، رانندگی فوق العاده ای برای سرنشین آن فراهم کند. خودروی کولئوس مجهز به سیستم انتقال قدرت CVT بوده و از امکانات رفاهی چون سقف پانوراما و سیستم هشدار دهنده نقاط کور برخوردار است.

برخی از آپشن های این خودرو عبارتند از: Auto Light، سنسور باران، ترمز دستی برقی، سیستم صوتی حرفه ای Bose دارای آمپلی فایر و 7 اسپیکر و یک ساب بوفر، ایینه های جانبی برقی تاشو، سنسورهای هشدار دهنده موانع در جلو و عقب و نقطه کور، ESP و ……

قیمت پایه این خودرو از سوی نگین خودرو 157 میلیون تومان اعلام شده است که با تخفیف خرید نقدی ویژه طی مدت محدود و در تعداد محدود با قیمت 149,500,000 تومان به فروش می رسد.

رنو کولئوس در فروش اقساطی با 97 میلیون تومان پیش پرداخت و تسهیلات 60 میلیونی با اقساط 12 و 24 ماهه نیز به بازار عرضه خواهد شد. طبق اعلام واحد بازاریابی شرکت نگین خودرو قیمت این خودرو قطعی است و 25 روزه به مشتریان تحویل خواهد شد.

طی نیمه نخست سال 1394 با توجه به عملکرد بسیار مثبت شرکت نگین خودرو در حوزه تحویل و رضایت مندی مشتریان در بخش خدمات پس از فروش، Reanult بر آن شد تا این خودرو را به سبد محصولات این شرکت اضافه نماید.

توانایی های فنی و طراحی بدیع این خودرو، بهترین مشخصه های یک خودروی چند منظوره MPV و یک خودروی چهارچرخ متحرک4WD راکنار هم گرد آورده است و این بدان معنی است که هرکسی می تواند همزمان یک رانندگی لذت بخش و مطمئن را تجربه کند. کولئوس با در اختیار گذاشتن امکانات 4WD نیاز راننده را به یک خودروی راحت برآورده می کند، چراکه کولئوس قادر است از انواع مسیرها، چه در شهر و چه در خارج از آن با حفظ ایمنی و ارائه امکانات پیشرفته به راحتی عبور کند.

sharayet foroosh reno koleos-mehr94

لینک مطلب

پاسخ دهید