فروش ماکت لکسوس ۲۰۵۴، با قیمت ۹۵ هزار دلار!

0

لکسوس ۲۰۵۴ نام یک خودروی مفهومی بود که در سال ۲۰۰۲، برای استفاده در فیلم گزارش اقلیت یا  Minority Report طراحی و ساخته شد و حالا فردی علاقه‌مند، که سابقه بیست سال ساخت و طراحی خودروهای سفارشی را در کارنامه خود دارد، تصمیم به ساخت یک ماکت ویژه یا ۲۰۱۶ Vetter Custom Dimensia  از لکسوس ۲۰۵۴ گرفته و هم‌اکنون قصد فروش آن را دارد.

2016-vetter-custom-dimensia

 خودرویی که شباهت زیادی به اتومبیل سوپر قهرمانان هالیوود داشته و بسیار عجیب و غریب است. این خودرو در فروشگاه eBay با قیمتی معادل ۹۵ هزار دلار فروخته خواهد شد.

2016-vetter-custom-dimensia77

2016-vetter-custom-dimensia7

لکسوس ۲۰۵۴ یک موتور شش سیلندری دارد که صدای وحشتناکی به لطف سیستم اگزوز سفارشی خود تولید می‌کند. موتور این خودرو قدرت تولیدی خود را با استفاده از یک گیربکس اتوماتیک به محور عقب منتقل می‌کند؛ اما متاسفانه هیچ اطلاعاتی درباره میزان قدرت و گشتاور این خودرو منتشر نشده است.

2016-vetter-custom-dimensia777

2016-vetter-custom-dimensia77777

 این خودرو  با یک سال گارانتی موتور و تمام قطعات سفارشی فروخته خواهد شد. با این همه به نظر می‌آید که این ویژگی‌ها و ظاهر عجیب و غریب، برای متقاعد کردن خریداران کافی نیست؛ چون با قیمت در نظر گرفته شده برای لکسوس ۲۰۵۴، می‌توان یک پورشه ۹۱۱ Carrera 4 جدید خریداری کرد!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید