فروش «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» از ۳۰۰ میلیون تومان عبور کرد/ «محمد رسول الله (ص)» در آستانه ۱۳ میلیاردی شدن

0

به نقل از گیگر:

به گزارش سینماپرس،فیلم محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی با ۸۶ سالن نمایش در تهران و شهرستان توانسته است به فروش ۱۲ میلیارد و هشتصد و سی میلیونی برسد. 

فیلم اجتماعی «جامه‌دران» پس از دو روز اکران به فروش ۳۴ میلیون تومان رسید.

«جامه‌دران» پس از دو روز اکران در ۱۵ سالن تهران، روز اول اکران خود ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در روز دوم نمایشش ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروش داشته است.

فیلم «چهارشنبه، خون به پا می‌شود» به کارگردانی حماسه پارسا در دو روز ابتدایی اکران خود در ۱۶ سالن، به فروشی معادل با ۱۸ میلیون تومان رسیده است.

این فیلم سینمایی در روز اول اکران خود، ۶ میلیون تومان و در روز دوم ۱۲ میلیون تومان در تهران فروش داشته است.

فروش فیلم «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» در تهران و شهرستان‌ها به ۳۲۰ میلیون تومان رسید.

این فیلم به کارگردانی وحید جلیلوند پس از ۱۶ روز نمایش در تهران، با ۱۶ سالن، ۲۷۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها با ۲۰ سالن ۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

همچنین مدیر شرکت پخش «جبرائیل فیلم» فروش کل فیلم «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» را ۱۲۰ میلیون تومان اعلام کرد.

انیمیشن «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری، پس از ۹ روز اکران در تهران با ۱۵ سالن، به فروشی معادل با ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است.

این انیمیشن کودک و نوجوان قصه عاشقی و دلدادگی بانویی پاکدامن و مسیحی از سلاله شمعون از حواریون حضرت مسیح (ع) است که با مردی از نوادگان پیامبر اسلام، حضرت محمد (ص) ازدواج می‌کند و ثمره این ازدواج فرزندی نیک‌سرشت است که در آینده‌ای نزدیک، جهان را پر از عدل و داد می‌کند.

«پدر آن دیگری» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی یدالله صمدی، پس از ۱۵ روز به فروشی معادل با ۲۲۰ میلیون تومان رسیده که از این مقدار، ۱۹۰ میلیون آن سهم ۲۶ سالن در تهران و ۳۰ میلیون آن فروش ۱۰ سالن در دیگر شهرها بوده است.

فروش کل فیلم «۳۶۰ درجه» را نیز پس از چهار هفته اکران ۴۷۰ میلیون تومان رسید.

این فیلم به کارگردانی سام قریبیان در تهران با ۱۰ سالن، ۳۷۰ میلیون تومان و با ۱۵ سالن در دیگر شهرها ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

پاسخ دهید