فروش 100 هزار گلکسی اس 7 در دو روز در کره ی جنوبی

0

فروش 100 هزار گلکسی اس 7 در دو روز در کره ی جنوبی

از چند روز پیش فروش پرچمداران سامسونگ در کشور کره ی جنوبی آغاز شده است که آمار ها نشان میدادند که استقبال کره ای ها از این پرچمداران چندان خوب نبوده است. حال بر اساس گزارشی که توسط یک منبع صنعتی محلی منتشر شده است، سامسونگ موفق به فروش صد هزار دستگاه گوشی گلکسی اس 7 در دو روز اول فروش خود در کره ی جنوبی شده است.

 

در روز جمعه ی گذشته سامسونگ توانست در کشور کره  ی جنوبی شصت هزار دستگاه از پرچمداران سری اس 7 خود را به فروش برساند و در ادامه در روز شنبه 40 هزار پرچمدار دیگر را به فروش رسانده است. طبق آماری که از همین منبع منتشر شده است شصت در صد از میزان فروش سامسونگ مربوط به مدل 5.2 اینچی اس 7 بوده است و چهل در صد دیگر مربوط به نسخه ی خمیده ی 5.5 اینچی یعنی اس 7 اج بوده است.

سال گذشته زمانی که سامسونگ پرچمداران اس 6 و اس 6 اج را رونمایی کرد توانست 200 هزار دستگاه از این گوشی را در روز اول به فروش برساند. با این حال پیشبینی میشود که سری اس 7 سامسونگ با شیبی ملایم به فروش صعودی خود ادامه دهد و حتی از تعداد فروش اس 6 در کره ی جنوبی نیز عبور کند.

هر چند سری گلکسی اس 7 از همان زبان طراحی نسل پیشین پرچمداران اس 6 سامسونگ برخوردار هستند اما مطمئنا پرچمداران جدید یک قدم رو به جلو برداشته اند و بهبود هایی را نسبت به نسل قبل داشته اند. اس 7 نسبت به اس 6 از پردازنده ی سریع تر، دوربین بهبود یافته با سرعت فوکوس خودکار بسیار بالا، مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و درگاه میکرو اس دی بهره مند شده است.

سامسونگ کاملا به این معتقد است که پرچمداران جدیدش آنقدر خوب هستند که بتوانند کاهش میزان فروش را دوباره احیا کنند و به سود دهی بیشتر خود ادامه دهد. اگر این قضایا را از زوایای مختلف نگاه کنیم متوجه میشویم که اکثر زمان سود دهی سامسونگ به سه ماهه ی چهارم سال 2015 بر میگردد جایی که سود حاصل شده سه برابر بیشتر از سود سه ماهه ی اول سال 2014 بوده است. به هر حال انتظار میرود به زودی فروش گلکسی اس 7 به اندازه ی کافی زیاد شود و چیز های از دست رفته ی سامسونگ، به این کمپانی باز گردد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید