فروش 2.5 برابری گلکسی اس 7 در اروپا نسبت به نسل قبل پرچمداران سامسونگ

0

فروش 2.5 برابری گلکسی اس 7 در اروپا نسبت به نسل قبل پرچمداران سامسونگ

دو روز پیش خبری مبنی بر فروش نه چندان بالای گلکسی اس 7 سامسونگ در کره ی جنوبی منتشر کردیم که نشان میداد کره ای ها علاقه ی چندانی به پرچمداران جدید سامسونگ ندارند. حال طبق خبری که به تازگی منتشر شده ، اروپایی ها بر عکس کره ای ها گلکسی اس 7 را بسیار بیشتر از گلکسی اس 6 پسندیده اند و پرچمداران جدید سامسونگ فروش بسیار بیشتری را در کشور های اروپایی نسبت به کره ی جنوبی تجربه میکنند. همراه ما باشید.

 

گلکسی اس 7 از همان بدنه فلزی و شیشه ای مشابه اس 6 استفاده میکند اما طراحی آرگونومیک تر و جمع و جور تری نسبت به نسل پیشین دارد. همچنین گلکسی اس 7 از قابلیت ضد آب و استاندارد IP 68 بهره میبرد و به دوربین بهتری نیز مجهز شده است.  در قسمت نرم افزاری نیز بهبود ها و پیشرفت هایی را نسبت به نسل قبل دارد و این طور که به نظر میرسد با توجه به میزان پیش فروش این پرچمداران، این نسل نسخه ی محبوبی نزد مشتریان است.

طبق گزارشی که از سوی دفتر سامسونگ در هلند منتشر شده است، خبر از یک رکورد قابل توجه در پیش فروش گلکسی اس 7 دارند. این گزارش خبر از پیش فروش 2.5 برابری پرچمداران جدید سامسونگ در این منطقه نسبت به سال های گذشته دارد هر چند به عقیده ی ما این دلیل بر این نمیشود که بگوئیم گلکسی اس 7 دو و نیم برابر شایسته تر از اس 6 است!

همان طور که پیش بینی میشد، در اروپا نیز همانند کره ی جنوبی نسخه ی اج گلکسی اس 7 فروش بیشتری نسبت به نسخه ی معمولی داشته است به این صورت که 61 در صد از خریداران ، گلکسی اس 7 اج را پیش خرید کرده اند.  نکته ی جالب توجه این گزارش این است که گلکسی های جدید برخی خریداران پر عطش را در ساعت 2 بامداد  به فروشگاه T-Mobile شهر روتردام کشانده است.

روز گذشته اولین روز عرضه ی رسمی گلکسی های جدید در اکثر بازار ها در سراسر جهان بوده است و برخی از سفارشات پیش خرید شده تحویل خریداران شده است. قیمت جهانی پرچمداران سامسونگ برای گلکسی اس 7 از 649 و برای نسخه ی اج از 749 دلار آغاز میشود.

همان گونه که میدانید به زودی رقیب گلکسی های سامسونگ، یعنی جی 5 ال جی در کره ی جنوبی عرضه خواهد شد که مطمئنا یکی از دلایل فروش کم گلکسی اس 7 در این کشوره بوده است. البته این بدین معنی نیست تمام کسانی که اس 7 را نخریده اند مطمئنا جی 5 را خواهند خرید و مطمئنا اکثر کاربران منتظر عرضه ی جی 5 و محک خوردن این پرچمدار با پرچمداران سامسونگ هستند تا انتخاب بهتری داشته باشند. باید منتظر ماند و دید آیا فروش اس 7 های سامسونگ در کره ی جنوبی پس از عرضه ی جی 5 تغییری خواهد کرد یا خیر.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید