فروش 40 میلیون دستگاه پلی‌استیشن 4

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، اواخر سال پیش بود که میزان فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ از ۳۰ میلیون به ۳۵ میلیون دستگاه رسید و در آخرین گزارش مالی منتشر شده از جانب سونی مشخص شد که این کنسول به میزان ۴۰ میلیون دستگاه کنسول پلی‌استیشن ۴ دست پیدا کرده است.

از طرف دیگر مایکروسافت به عنوان رقیب سرسخت سونی در زمینه کنسول‌های بازی تاکنون سخنی از میزان فروش کنسول ایکس‌باکس وان خود به میان نیاورده است، اما بدون شک کنسول بازی ایکس‌باکس به این آمار خیره کننده پلی استیشن ۴ در زمینه تعداد کنسول به فروش رسیده دست پیدا نکرده است.

یکی از کارشناسان معتبرِ صنعت بازی‌های رایانه‌ای مدعی است تا سه سال دیگر انتظار دارد کنسول پلی‌استیشن ۴ سونی حدود ۶۹ میلیون دستگاه فروش داشته باشد در حالی که کنسول بازی ایکس‌باکس وان به ۳۹ میلیون دستگاه تا آن زمان دست پیدا خواهد کرد.

در این بین شایعاتی نیز مطرح شده که ممکن است سونی نسخه‌ای جدید از کنسول پلی‌استیشن ۴ را با مدل پلی‌استیشن ۴.۵ روانه بازار کند، ادعا می‌شود این مدل جدید قادر به اجرای محتوای با کیفیت 4K باشد.

شوربختانه باید گفت در حال حاضر اطلاعات زیادی از این کنسول جدید در دست نیست اما مراسم E3 2016 در راه است و بدون شک در این مراسم بزرگ، سونی اطلاعات بیشتری را در خصوص برنامه‌های آینده این شرکت برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با علاقه‌مندان صنعت بازی‌های رایانه‌ای در میان خواهد گذاشت.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید